مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا snowa


تاریخ امروز :

مرکز تعمیر ات و عیب یابی تلویزیون اسنوا در منزل و در تمام نقاط تهران و کرج با تخصص و تجربه و سابقه طولانی در زمینه تعمیرات تلویزیون اسنوا در خدمت شما مشتریان عزیز دی سی سرویس می باشد. مرکز تعمیر خرابی انواع تلویزیون هوشمند QLED اسنوا سایز 65 اینچ SQL-65QK16000U، تلویزیون هوشمند Ultra HD اسنوا سایز 65 اینچ SSD-65SK15000U، تلویزیون هوشمند Ultra HD اسنوا سایز 55 اینچ SSD-55SK14500U، تلویزیون هوشمند Ultra HD اسنوا سایز 55 اینچ SSD-55SK14400U، تلویزیون هوشمند Ultra HD اسنوا سایز 50 اینچ SSD-50SK14400UM، تلویزیون هوشمند Ultra HD اسنوا سایز 55 اینچ SSD-55SK14100U، تلویزیون هوشمند Ultra HD اسنوا سایز 50 اینچ SSD-50SK14200UM، تلویزیون هوشمند QLED اسنوا سایز 65 اینچ SSD-65SA850U در دی سی سرویس انجام می گردد.

تعمیرگاه تلویزیون اسنوا دی سی سرویس با تخصص، تجربه و سابقه طولانی در زمینه خدمات، خدمات، تعمیرات تلویزیون اسنوا در خدمت شما مشتریان عزیز می‌باشد. تعمیرگاه تلویزیون اسنوا در راستای رفاه حال شما مشتریان گرامی این امکان را فراهم آورده است تا کارشناسان مجرب و دارای مجوز خود را در کمترین زمان ممکن جهت تعمیر تلویزیون ال‌ای دی و ال سی دی اعزام نمایند که شامل پلاسما اسنوا، تلویزیون‌های هوشمند، ساندبار صوتی مختلف و سینمای خانگی به خانه یا محل کار شما اعزام نماید.


تعمیر تلویزیون اسنوا

بهترین مرکز تعمیرات تلویزیون اسنوا

تعمیر تلویزیون اسنوا در تهران تنها با یک تماس با دی سی سرویس انجام می‌شود. با توجه به تعداد زیاد تلویزیون اسنوا لازم است از مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا در تهران اطلاع داشته باشید. یکی از مزیت‌های تماس با دی سی سرویس برای تعمیر این دستگاه این است که نیروهای خدمات این شرکت در صورت جدی نبودن مشکل ابتدا تلفنی به مشتریان مشاوره می‌دهند و خود افراد می‌توانند با کمک پرسنل دی سی سرویس آن را برطرف کنند.

تعمیرات کاملا تخصصی تلویزیون اسنوا توسط نمایندگی خدمات پشتیبانی دی سی سرویس در تمام نقاط تهران و کرج انجام می‌شود. اسنوا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات صوتی و تصویری با کیفیت در جهان است که روز به روز بر کیفیت محصولات این شرکت افزوده شده است. محصولات برند اسنوا در ایران طرفداران زیادی دارد و تلویزیون ال‌ای دی یکی از پرفروش‌ترین محصولات این برند در ایران است. با وجود کیفیت بالای این محصول، همچنان به دلایل مختلف امکان خرابی تلویزیون‌های snowa وجود دارد.

تلویزیون اسنوا محصولی محبوب در بازار داخلی است. با توجه به این نکته تعمیر تلویزیون اسنوا در تهران یکی از خدمات ضروری مورد نیاز کاربران این محصول می‌باشد. نکته مهم در این مورد انجام تعمیر تلویزیون اسنوا توسط کارشناسان متخصص است. افرادی که فعال و آشنا به این حوزه هستند با داشتن ابزارهای پیشرفته و به روز و با استفاده از مهارت و تجربه خود در کمترین زمان تصویر تلویزیون شما را بازیابی می‌کنند تا از تماشای آن لذت ببرید.


تعمیر خط رنگی بر اثر ضربه به تلویزیون اسنوا

ارسال تعمیرکار تلویزیون اسنوا

کارشناسان شاغل در مرکز تعمیرات تلویزیون اسنوا دی سی سرویس در تهران و کرج تجربه دوره‌های تخصصی در این زمینه را دارند و دستگاه شما را با روش‌های نوین تعمیر می‌کنند. همچنین این افراد به دلیل در اختیار داشتن قطعات مربوطه قادر به تعمیر و تعویض قطعات تلویزیون اسنوا شما در کمترین زمان ممکن را دارند.

استفاده از خدمات نمایندگی‌های مجاز تعمیرات اسنوا مزایای بسیاری دارد. شاید بهتر است با مزیت‌های استفاده از خدمات نمایندگی‌های مجاز بیشتر بدانید تا بهترین گزینه را برای تعمیر تلویزیون خود انتخاب کنید. در زیر به برخی از موارد اشاره می‌شود:


تعمیرات خرابی تلویزیون اسنوا

تعمیر تلویزیون اسنوا با کمترین نرخ

شاید انتظار دارید تلویزیون شما با کمترین هزینه تعمیر شود. اما تعمیر حرفه‌ای ممکن است بیش از آنچه انتظار دارید هزینه داشته باشد. گاهی تعمیرگاه‌های غیرمجاز دستگاه را با هزینه کمتری تعمیر می‌کنند و به جای تعویض یا تعمیر قطعه، برای مدت کوتاهی مشکل را برطرف می‌کنند. نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون علاوه بر انتخاب بهترین راه حل برای تعمیر، هزینه را طبق استانداردها دریافت خواهند کرد.


مرکز تعمیرات تلویزیون snowa دی سی سرویس
☑️ بهترین خدمات در مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا سطح کیفیت در مرکز تعمیرات تلویزیون اسنوا دی سی سرویس
💲 پس از پیدا کردن عیب تلویزیون اسنوا، هزینه نهایی اعلام می گردد هزینه مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا چقدر است؟
⏰ زمان تعمیرات با توجه به میزان خرابی تلویزیون اسنوا محصول سنجیده می شود زمان مورد نیاز در مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا چه مقدار است ؟
⚙️ پشتیبانی مرکز تعمیرات تلویزیون اسنوا از 8 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش تلویزیون اسنوا سفارش تلفنی و ارسال کارشناس مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا

تنظیمات تعمیر قطع شدن صدا و تاریکی تصویر تلویزیون اسنوا

گارانتی تعمیر تلویزیون اسنوا

نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون اسنوا پس از تعمیر دستگاه، بازه زمانی را به عنوان گارانتی سرویس تعمیرات در نظر گرفته و در صورت بروز مجدد مشکل، نسبت به رفع ایراد اقدام می‌کنند. در حالی که نمایندگی‌های غیر مجاز پس از تعمیر محصول با شما خداحافظی می‌کنند!


تعمیر خرابی خط مشکی و سیاه روی صفحه تلویزیون اسنوا

استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات تلویزیون اسنوا

نمایندگی‌های مجاز تعمیرات تلویزیون اسنوا با توجه به تعهدی که نسبت به مشتریان خود دارند از قطعات اصلی و استاندارد استفاده می‌کنند و با تعویض قطعات بی‌کیفیت اقدام به تعمیر محصول نخواهند کرد. در صورتی که ممکن است نمایندگان غیرمجاز از قطعات تقلبی برای تعمیر محصول استفاده کنند تا قیمت تعمیر را کاهش دهند.


تعمیرات خط عمودی و افقی سفید رنگ روی تلویزیون اسنوا

تخصص و مهارت تعمیرکاران تلویزیون اسنوا

تعمیرکاران نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون اسنوا دوره‌های آموزشی مرتبط با تعمیرات را به صورت تخصصی می‌گذرانند و پس از گذراندن آزمون به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند. اما تعمیرکاران نمایندگی‌های غیرمجاز موظف به گذراندن این دوره‌ها و قبولی در آزمون نیستند.

ارائه مشاوره فنی تعمیرات تلویزیون اسنوا

نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون اسنوا می‌توانند در خصوص مشکل دستگاه شما را راهنمایی کنند و بهترین راه حل را برای رفع ایراد پیش روی شما قرار می‌دهند تا گاهی با راهنمایی مشکل دستگاه شما برطرف شود و دیگر نیازی به تعمیر نباشد.

ارائه خدمات تعمیرات تلویزیون اسنوا در کمترین زمان

تکنسین‌های دی سی سرویس در کمترین زمان به محل مراجعه و دستگاه را بررسی می‌کنند؛ در صورت امکان در همین بازدید مشکل دستگاه برطرف خواهد شد. در صورت نیاز دستگاه به قطعه، شرکت سعی می‌کند قطعه مورد نیاز را در اسرع وقت تهیه کند.


هزینه تعمیرات تلویزیون های اسنوا چقدر است ؟

هزینه تعمیر ات تلویزیون اسنوا با توجه به قطعه آسیب دیده متفاوت است و پس از عیب یابی و بررسی تلویزیون توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. قیمت تعویض پنل اسنوا، تعمیر بک لایت اسنوا، تعمیر مین برد و ... کلیه هزینه های دریافتی از شما منصفانه و زیر نظر این مجموعه و به نرخ اتحادیه مرکز تعمیرات می باشد.

مراحل ثبت سفارش مرکز تعمیرات دی سرویس چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش تعمیرات تلویزیون اسنوا از طرف مشتری حداقل زمان ممکن کارشناس تعمیرات ارسال می گردد.


مرکز تعمیر تلویزیون های اسنوا

خرابی‌ها و مشکلات رایج در تعمیرات تلویزیون اسنوا

در سال‌های اخیر، سازندگان اسنوا به طور گسترده‌ای به ساخت تلویزیون‌های هوشمند با ساختار و قابلیت‌های متفاوت روی آورده اند. این تلویزیون‌ها با توجه به قابلیت‌های گسترده‌ای که دارند از قطعات مختلف و حساسی تشکیل شده‌اند و ممکن است گاهی دچار مشکل شده و نیاز به سرویس و تعمیرات تخصصی داشته باشند. در چنین شرایطی باید با مراکز تعمیرات اسنوا یا تعمیرگاه‌های مجاز لوازم خانگی تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. از جمله مشکلات احتمالی که ممکن است برای تلویزیون‌های ال‌ای دی و ال سی دی اسنوا ایجاد شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


تعمیر تلویزیون ال ای دی اسنوا در منزل

رایج‌ترین ایرادات و خرابی‌های تلویزیون اسنوا

اسنوا یکی از برندهای معروف در زمینه تولید تجهیزات صوتی و تصویری و همچنین لوازم برقی خانگی است که محصولات آن در سراسر دنیا با استقبال مواجه شده و افراد زیادی از محصولات این شرکت خرید و استفاده می‌کنند. یکی از محصولات صوتی و تصویری این شرکت تلویزیون اسنوا است که در بسیاری از خانه‌های کشورمان حضور دارد.

1. روشن نشدن تلویزیون اسنوا

یکی از رایج‌ترین خرابی‌های تلویزیون ال‌جی که می‌توانید خودتان آن را برطرف کنید، روشن نشدن دستگاه است. به همین دلیل لازم است ابتدا برق دستگاه را بررسی کرده و از رسیدن برق به تلویزیون اطمینان حاصل کنید زیرا در صورت بروز مشکل در بررسی برق دستگاه، تلویزیون قادر به روشن شدن نخواهد بود.

ایرادات سخت افزاری در دستگاه‌های تلویزیون اسنوا نیز می‌تواند این مشکل را ایجاد کند یا مشکلات دیگری مانند چشمک زدن چراغ پاور برق، روشن شدن خود به خود دستگاه و نمایش لوگو، خاموش شدن ناگهانی دستگاه پس از چند ساعت روشن بودن، تثبیت تصویر برای لحظاتی کوتاه و ریست تلویزیون از ایرادات شایع است.

در چنین مواقعی اگر تلویزیون توسط محافظ به برق وصل شده است، باید مستقیماً آن را به پریز برق وصل کنید، زیرا ممکن است مشکل از محافظ باشد. اگر تلویزیون فقط بعد از روشن شدن قادر به نمایش لوگو باشد و سپس خاموش شود، ممکن است برد اصلی دستگاه دچار مشکل شده و باید تعمیر شود. اگر مطمئن هستید که مشکل از برق دستگاه نیست، پیشنهاد می‌شود برای بررسی‌های تخصصی با تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید.

2. اعوجاج به هم ریختن رنگ‌ها در ال سی دی‌های اسنوا

اعوجاج رنگ‌ها در ال سی دی‌های اسنوا یکی از ایرادات رایج در این گونه تلویزیون هاست که نیاز به عیب‌یابی و تعمیر دستگاه توسط متخصصین دارد چرا که حالت‌های مختلفی در رنگ‌ها رخ می‌دهد مانند حالت رنگین کمان، پخش شدن رنگ ها، از بین رفتن یکی از رنگ‌های اصلی و… هر کدام نیاز به تعمیر خاصی دارند. مثلا منبع تغذیه بک لایت و برد اینورتر ابتدا چک شود، در صورت سالم بودن قسمت‌های دیگر مانند مادربرد و پنل ال سی دی چک شود.

3. ایجاد خطوط افقی یا عمودی در تصاویر تلویزیون اسنوا

یکی دیگر از مشکلات رایج در تلویزیون‌های اسنوا، ظاهر شدن خطوط افقی یا عمودی بر روی صفحه نمایش دستگاه است. به طور کلی علت ایجاد این خطوط افقی یا عمودی به دلیل مشکلات فنی، ضربه به پنل تلویزیون یا فشار آوردن به آن و همچنین عوامل دیگری مانند مشکلات کابل‌های گیرنده است.

4. ایجاد نقاط سیاه روی تصویر تلویزیون اسنوا

نقاط سیاهی که بر روی تصاویر ایجاد می‌شوند و به پیکسل‌های سوخته نیز معروف هستند به دلیل تامین نشدن برق پیکسل توسط ترانزیستور اتفاق می‌افتد. در این صورت پیکسل نمی‌تواند روشن شود و سیاه باقی می‌ماند. این مشکل ممکن است در اثر ضربه یا آسیب فیزیکی به تلویزیون ایجاد شود. این مشکل قابل رفع نیست و فقط باید پنل تلویزیون تعویض شود.

5. تلویزیون اسنوا صدا دارد اما تصویر ندارد.

وقتی نور پس‌زمینه تلویزیون‌های ال‌جی دچار مشکل یا خرابی می‌شود، باعث می‌شود دستگاه صدا یا تصویر را پخش نکند. برای اینکه بفهمید نور پس زمینه دستگاه مشکل دارد یا خیر، وقتی چراغ پاور روشن است اما تصاویر تاریک هستند، چراغ قوه موبایل را روی صفحه بتابانید. اگر تصویری کم نور دیدید، نور پس زمینه خراب است. اما اگر تصویری روی پنل مشاهده نکردید، احتمالاً برد مدار مشکل دارد و باید تعویض شود.

6. تاخیر در صدای دستگاه وجود دارد

برای حل این مشکل باید گزینه‌های Lip Sync یا Audio Delay را در تنظیمات گیرنده یا تلویزیون بررسی کنید. سپس باید گزینه دستگاه را روی کامپیوتر قرار دهید و بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

7. تلویزیون اسنوا دیر روشن می‌شود.

این مشکل ناشی از خرابی پاور یا برد دستگاه است و بیشتر در تلویزیون‌های قدیمی چندساله دیده می‌شود. برای رفع این مشکل باید از مرکز یا نمایندگی تعمیرات تلویزیون اسنوا کمک بگیرید.

تعمیرات تلویزیون اسنوا snowa در شمال تهران

نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا شمیرانات، سعدآباد، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، الهیه، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، ظفر، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، اقدسیه، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز.

تعمیرات تلویزیون اسنوا snowa در مرکز تهران

نمایندگی تعمیرات تلویزیون‌های اسنوا انقلاب، جمهوری، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا.

تعمیرات تلویزیون اسنوا snowa در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات تلویزیون اسنوا صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس.

تعمیرات تلویزیون اسنوا snowa در شرق تهران

نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان.

تعمیرات تلویزیون اسنوا snowa در جنوب تهران

نمایندگی تعمیرات تلویزیون اسنوا منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد.


تعمیرکار تلویزیون اسنوا در تهران و کرج

تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل

تعمیرات تلویزیون در منزل مخصوص آن دسته از مشتریانی است که تلویزیون اسنوا آن‌ها آسیب دیده و به هر دلیلی امکان جابجایی و ارسال به تعمیرگاه وجود ندارد. سرویس تعمیرات تلویزیون اسنوا برای آسایش و رفاه حال هموطنان این امکان را فراهم کرده است تا در صورت درخواست مشتریان محترم کادر تعمیرات و تکنسین‌های این منطقه جهت تعمیر تلویزیون به منزل اعزام شوند. در این سرویس کارشناسان تعمیر به محل مورد نظر اعزام شده و کلیه عملیات لازم برای تعمیر و تست کامل دستگاه را انجام می‌دهند.

تکنسین‌های اعزامی مجموعه‌ای از قطعات و لوازم جانبی دستگاه مورد نظر را به همراه خواهند داشت تا در صورت نیاز قطعات معیوب را تعویض کنند. این امر باعث صرفه جویی در زمان و سرعت بخشیدن به تعمیر تلویزیون در منزل شده و شما را از سردرگمی خرید قطعه مناسب و اصلی رها می‌کند. خدمات مربوط به تعمیر تلویزیون محدود به یک مورد تعمیر خاص نمی‌باشد و شامل کلیه عیوب و مشکلات مربوط به انواع تلویزیون اسنوا می‌باشد. مشتریان گرامی می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب سایت درخواست خود مبنی بر اعزام تکنسین تعمیر تلویزیون به منزل خود را ثبت نمایند. کارشناسان این مرکز بخشی از اطلاعاتخود را در مورد تعمیرات و فناوری‌های مربوط به این دستگاه‌ها از طریق پاسخگویی تلفنی در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می‌دهند. لطفا مدل دستگاه خود را که پشت قاب تلویزیون است برای ما ارسال کنید تا بهتر به سوالات شما پاسخ دهیم. معمولا در هر مدل تلویزیون اسنوا یک نقطه ضعف مشترک وجود دارد که با اعلام مدل بسیار به ما کمک می‌کند.


تعمیرکار خرابی تلویزیون اسنوا

هزینه سرویس و تعمیر تلویزیون اسنوا

در صورتی که مدل‌های ال‌ای دی یا ال سی دی و یا سایر مدل‌های تلویزیون اسنوا شما با مشکل مواجه هستند برای انجام تعمیرات می‌توانید با یکی از شعب پشتیبانی دی سی سرویس به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون اسنوا تماس حاصل فرمایید. در اولین تماس یکی از متخصصین ما در مشاوره تلفنی سعی می‌کند ایراد دستگاه را پیدا کند. در این مرحله اگر مشکل جزئی وجود داشته باشد، خودتان قادر خواهید بود آن را برطرف کنید در غیر این صورت، می‌توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما در منزل یا محل شما حضور پیدا کند تا مشکل را برطرف نماید. در این صورت تکنسین‌های ما حداکثر ظرف مدت ۲ ساعت در تهران و ۲۴ ساعت در حومه تهران در محل حاضر شده و خدمات تعمیرات تلویزیون اسنوا را ارائه می‌دهند. لازم به ذکر است کلیه هزینه‌ها و قیمت قطعات تلویزیون‌های اسنوا بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه خواهد شد.


خدمات دی سی سرویس

دی سی سرویس


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس تعمیرات

سلام خیلی خوش اومدید. برای سفارش تعمیرات میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

0##### واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا