مرکز تعمیر تلویزیون جی پلاس G Plus


تاریخ امروز :

تعمیرات تلویزیون جی پلاس در تهران و کرج توسط مرکز تعمیرات و عیب یابی دی سی سرویس انجام خواهد شد. با ارائه خدمات تعمیرات در منزل، پس از تماس شما با مجموعه، بلافاصله کارشناس جهت انجام اقدامات لازم جهت تعمیر تلویزیون به منطقه مورد نظر اعزام می گردد. با توجه به مشکل و مدل اعلام شده، کارشناسان قطعات مورد نیاز دستگاه را با خود آورده و در صورت امکان تعمیر را در محل و یا در مرکز تعمیرات انجام خواهند داد.

سرویس تعمیر و عیب یابی تلویزیون هوشمند جی‌پلاس مدل GTV-65LU722S-IND، تلویزیون هوشمند جی‌پلاس مدل 58MU722S، تلویزیون هوشمند جی‌پلاس مدل 43MH614N، تلویزیون هوشمند جی‌پلاس مدل 65LU821S، تلویزیون جی پلاس مدل GTV-42MH412N، تلویزیون هوشمند جی پلاس مدل GTV-50JU922S، تلویزیون هوشمند جی پلاس مدل GTV-50MU724S، تلویزیون هوشمند جی پلاس مدل GTV-65LQ721S، تلویزیون جی پلاس مدل GTV-32MD414N-IND، تلویزیون QLED هوشمند جی پلاس مدل GTV-75LQ921S در مرکز تعمیرات دی سی سرویس انجام می گردد.


تعمیر تلویزیون جی پلاس

بهترین مرکز تعمیرات تلویزیون جی پلاس

تعمیر تلویزیون جی پلاس در تهران تنها با یک تماس با دی سی سرویس انجام می‌شود. با توجه به تعداد زیاد تلویزیون جی پلاس لازم است از مرکز تعمیر تلویزیون جی پلاس در تهران اطلاع داشته باشید. یکی از مزیت‌های تماس با دی سی سرویس برای تعمیر این دستگاه این است که نیروهای خدمات این شرکت در صورت جدی نبودن مشکل ابتدا تلفنی به مشتریان مشاوره می‌دهند و خود افراد می‌توانند با کمک پرسنل دی سی سرویس آن را برطرف کنند.

تعمیرات کاملا تخصصی تلویزیون جی پلاس توسط نمایندگی خدمات پشتیبانی دی سی سرویس در تمام نقاط تهران و کرج انجام می‌شود. جی پلاس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات صوتی و تصویری با کیفیت در جهان است که روز به روز بر کیفیت محصولات این شرکت افزوده شده است. محصولات برند جی پلاس در ایران طرفداران زیادی دارد و تلویزیون ال‌ای دی یکی از پرفروش‌ترین محصولات این برند در ایران است. با وجود کیفیت بالای این محصول، همچنان به دلایل مختلف امکان خرابی تلویزیون‌های G Plus وجود دارد.

تلویزیون جی پلاس محصولی محبوب در بازار داخلی است. با توجه به این نکته تعمیر تلویزیون جی پلاس در تهران یکی از خدمات ضروری مورد نیاز کاربران این محصول می‌باشد. نکته مهم در این مورد انجام تعمیر تلویزیون جی پلاس توسط کارشناسان متخصص است. افرادی که فعال و آشنا به این حوزه هستند با داشتن ابزارهای پیشرفته و به روز و با استفاده از مهارت و تجربه خود در کمترین زمان تصویر تلویزیون شما را بازیابی می‌کنند تا از تماشای آن لذت ببرید.


تعمیر خرابی خط مشکی و سیاه روی صفحه تلویزیون جی پلاس

ارسال تعمیرکار تلویزیون جی پلاس

کارشناسان شاغل در مرکز تعمیرات تلویزیون جی پلاس دی سی سرویس در تهران و کرج تجربه دوره‌های تخصصی در این زمینه را دارند و دستگاه شما را با روش‌های نوین تعمیر می‌کنند. همچنین این افراد به دلیل در اختیار داشتن قطعات مربوطه قادر به تعمیر و تعویض قطعات تلویزیون جی پلاس شما در کمترین زمان ممکن را دارند.

استفاده از خدمات نمایندگی‌های مجاز تعمیرات جی پلاس مزایای بسیاری دارد. شاید بهتر است با مزیت‌های استفاده از خدمات نمایندگی‌های مجاز بیشتر بدانید تا بهترین گزینه را برای تعمیر تلویزیون خود انتخاب کنید. در زیر به برخی از موارد اشاره می‌شود:


تنظیمات تعمیر قطع شدن صدا و تاریکی تصویر تلویزیون جی پلاس

تعمیر تلویزیون جی پلاس با کمترین نرخ

شاید انتظار دارید تلویزیون شما با کمترین هزینه تعمیر شود. اما تعمیر حرفه‌ای ممکن است بیش از آنچه انتظار دارید هزینه داشته باشد. گاهی تعمیرگاه‌های غیرمجاز دستگاه را با هزینه کمتری تعمیر می‌کنند و به جای تعویض یا تعمیر قطعه، برای مدت کوتاهی مشکل را برطرف می‌کنند. نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون علاوه بر انتخاب بهترین راه حل برای تعمیر، هزینه را طبق استانداردها دریافت خواهند کرد.


تعمیر خط رنگی بر اثر ضربه به تلویزیون جی پلاس

گارانتی تعمیر تلویزیون جی پلاس

نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون جی پلاس پس از تعمیر دستگاه، بازه زمانی را به عنوان گارانتی سرویس تعمیرات در نظر گرفته و در صورت بروز مجدد مشکل، نسبت به رفع ایراد اقدام می‌کنند. در حالی که نمایندگی‌های غیر مجاز پس از تعمیر محصول با شما خداحافظی می‌کنند!


تعمیرات خرابی تلویزیون جی پلاس

استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات تلویزیون جی پلاس

نمایندگی‌های مجاز تعمیرات تلویزیون جی پلاس با توجه به تعهدی که نسبت به مشتریان خود دارند از قطعات اصلی و استاندارد استفاده می‌کنند و با تعویض قطعات بی‌کیفیت اقدام به تعمیر محصول نخواهند کرد. در صورتی که ممکن است نمایندگان غیرمجاز از قطعات تقلبی برای تعمیر محصول استفاده کنند تا قیمت تعمیر را کاهش دهند.

تخصص و مهارت تعمیرکاران تلویزیون جی پلاس

تعمیرکاران نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون جی پلاس دوره‌های آموزشی مرتبط با تعمیرات را به صورت تخصصی می‌گذرانند و پس از گذراندن آزمون به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند. اما تعمیرکاران نمایندگی‌های غیرمجاز موظف به گذراندن این دوره‌ها و قبولی در آزمون نیستند.


تعمیرات خط عمودی و افقی سفید رنگ روی تلویزیون جی پلاس

ارائه مشاوره فنی تعمیرات تلویزیون جی پلاس

نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون جی پلاس می‌توانند در خصوص مشکل دستگاه شما را راهنمایی کنند و بهترین راه حل را برای رفع ایراد پیش روی شما قرار می‌دهند تا گاهی با راهنمایی مشکل دستگاه شما برطرف شود و دیگر نیازی به تعمیر نباشد.

مرکز تعمیرات تلویزیون G Plus دی سی سرویس
☑️ بهترین خدمات در مرکز تعمیر تلویزیون جی پلاس سطح کیفیت در مرکز تعمیرات تلویزیون جی پلاس دی سی سرویس
💲 پس از پیدا کردن عیب تلویزیون جی پلاس، هزینه نهایی اعلام می گردد هزینه مرکز تعمیر تلویزیون جی پلاس چقدر است؟
⏰ زمان تعمیرات با توجه به میزان خرابی تلویزیون جی پلاس محصول سنجیده می شود زمان مورد نیاز در مرکز تعمیر تلویزیون جی پلاس چه مقدار است ؟
⚙️ پشتیبانی مرکز تعمیرات تلویزیون جی پلاس از 8 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش تلویزیون جی پلاس سفارش تلفنی و ارسال کارشناس مرکز تعمیر تلویزیون جی پلاس

ارائه خدمات تعمیرات تلویزیون جی پلاس در کمترین زمان

تکنسین‌های دی سی سرویس در کمترین زمان به محل مراجعه و دستگاه را بررسی می‌کنند؛ در صورت امکان در همین بازدید مشکل دستگاه برطرف خواهد شد. در صورت نیاز دستگاه به قطعه، شرکت سعی می‌کند قطعه مورد نیاز را در اسرع وقت تهیه کند.


تعمیرکار تلویزیون جی پلاس در تهران و کرج

خرابی‌ها و مشکلات رایج در تعمیرات تلویزیون جی پلاس

در سال‌های اخیر، سازندگان جی پلاس به طور گسترده‌ای به ساخت تلویزیون‌های هوشمند با ساختار و قابلیت‌های متفاوت روی آورده اند. این تلویزیون‌ها با توجه به قابلیت‌های گسترده‌ای که دارند از قطعات مختلف و حساسی تشکیل شده‌اند و ممکن است گاهی دچار مشکل شده و نیاز به سرویس و تعمیرات تخصصی داشته باشند. در چنین شرایطی باید با مراکز تعمیرات جی پلاس یا تعمیرگاه‌های مجاز لوازم خانگی تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. از جمله مشکلات احتمالی که ممکن است برای تلویزیون‌های ال‌ای دی و ال سی دی جی پلاس ایجاد شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


هزینه تعمیرات تلویزیون های جی پلاس چقدر است ؟

هزینه تعمیر ات تلویزیون جی پلاس با توجه به قطعه آسیب دیده متفاوت است و پس از عیب یابی و بررسی تلویزیون توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. قیمت تعویض پنل جی پلاس، تعمیر بک لایت جی پلاس، تعمیر مین برد و ... کلیه هزینه های دریافتی از شما منصفانه و زیر نظر این مجموعه و به نرخ اتحادیه مرکز تعمیرات می باشد.

مراحل ثبت سفارش مرکز تعمیرات دی سرویس چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش تعمیرات تلویزیون جی پلاس از طرف مشتری حداقل زمان ممکن کارشناس تعمیرات ارسال می گردد.


مرکز تعمیر تلویزیون های جی پلاس

رایج‌ترین ایرادات و خرابی‌های تلویزیون جی پلاس

جی پلاس یکی از برندهای معروف در زمینه تولید تجهیزات صوتی و تصویری و همچنین لوازم برقی خانگی است که محصولات آن در سراسر دنیا با استقبال مواجه شده و افراد زیادی از محصولات این شرکت خرید و استفاده می‌کنند. یکی از محصولات صوتی و تصویری این شرکت تلویزیون جی پلاس است که در بسیاری از خانه‌های کشورمان حضور دارد.

1. روشن نشدن تلویزیون جی پلاس

یکی از رایج‌ترین خرابی‌های تلویزیون ال‌جی که می‌توانید خودتان آن را برطرف کنید، روشن نشدن دستگاه است. به همین دلیل لازم است ابتدا برق دستگاه را بررسی کرده و از رسیدن برق به تلویزیون اطمینان حاصل کنید زیرا در صورت بروز مشکل در بررسی برق دستگاه، تلویزیون قادر به روشن شدن نخواهد بود.

ایرادات سخت افزاری در دستگاه‌های تلویزیون جی پلاس نیز می‌تواند این مشکل را ایجاد کند یا مشکلات دیگری مانند چشمک زدن چراغ پاور برق، روشن شدن خود به خود دستگاه و نمایش لوگو، خاموش شدن ناگهانی دستگاه پس از چند ساعت روشن بودن، تثبیت تصویر برای لحظاتی کوتاه و ریست تلویزیون از ایرادات شایع است.

در چنین مواقعی اگر تلویزیون توسط محافظ به برق وصل شده است، باید مستقیماً آن را به پریز برق وصل کنید، زیرا ممکن است مشکل از محافظ باشد. اگر تلویزیون فقط بعد از روشن شدن قادر به نمایش لوگو باشد و سپس خاموش شود، ممکن است برد اصلی دستگاه دچار مشکل شده و باید تعمیر شود. اگر مطمئن هستید که مشکل از برق دستگاه نیست، پیشنهاد می‌شود برای بررسی‌های تخصصی با تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید.

2. اعوجاج به هم ریختن رنگ‌ها در ال سی دی‌های جی پلاس

اعوجاج رنگ‌ها در ال سی دی‌های جی پلاس یکی از ایرادات رایج در این گونه تلویزیون هاست که نیاز به عیب‌یابی و تعمیر دستگاه توسط متخصصین دارد چرا که حالت‌های مختلفی در رنگ‌ها رخ می‌دهد مانند حالت رنگین کمان، پخش شدن رنگ ها، از بین رفتن یکی از رنگ‌های اصلی و… هر کدام نیاز به تعمیر خاصی دارند. مثلا منبع تغذیه بک لایت و برد اینورتر ابتدا چک شود، در صورت سالم بودن قسمت‌های دیگر مانند مادربرد و پنل ال سی دی چک شود.

3. ایجاد خطوط افقی یا عمودی در تصاویر تلویزیون جی پلاس

یکی دیگر از مشکلات رایج در تلویزیون‌های جی پلاس، ظاهر شدن خطوط افقی یا عمودی بر روی صفحه نمایش دستگاه است. به طور کلی علت ایجاد این خطوط افقی یا عمودی به دلیل مشکلات فنی، ضربه به پنل تلویزیون یا فشار آوردن به آن و همچنین عوامل دیگری مانند مشکلات کابل‌های گیرنده است.

4. ایجاد نقاط سیاه روی تصویر تلویزیون جی پلاس

نقاط سیاهی که بر روی تصاویر ایجاد می‌شوند و به پیکسل‌های سوخته نیز معروف هستند به دلیل تامین نشدن برق پیکسل توسط ترانزیستور اتفاق می‌افتد. در این صورت پیکسل نمی‌تواند روشن شود و سیاه باقی می‌ماند. این مشکل ممکن است در اثر ضربه یا آسیب فیزیکی به تلویزیون ایجاد شود. این مشکل قابل رفع نیست و فقط باید پنل تلویزیون تعویض شود.

5. تلویزیون جی پلاس صدا دارد اما تصویر ندارد.

وقتی نور پس‌زمینه تلویزیون‌های ال‌جی دچار مشکل یا خرابی می‌شود، باعث می‌شود دستگاه صدا یا تصویر را پخش نکند. برای اینکه بفهمید نور پس زمینه دستگاه مشکل دارد یا خیر، وقتی چراغ پاور روشن است اما تصاویر تاریک هستند، چراغ قوه موبایل را روی صفحه بتابانید. اگر تصویری کم نور دیدید، نور پس زمینه خراب است. اما اگر تصویری روی پنل مشاهده نکردید، احتمالاً برد مدار مشکل دارد و باید تعویض شود.

6. تاخیر در صدای دستگاه وجود دارد

برای حل این مشکل باید گزینه‌های Lip Sync یا Audio Delay را در تنظیمات گیرنده یا تلویزیون بررسی کنید. سپس باید گزینه دستگاه را روی کامپیوتر قرار دهید و بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

7. تلویزیون جی پلاس دیر روشن می‌شود.

این مشکل ناشی از خرابی پاور یا برد دستگاه است و بیشتر در تلویزیون‌های قدیمی چندساله دیده می‌شود. برای رفع این مشکل باید از مرکز یا نمایندگی تعمیرات تلویزیون جی پلاس کمک بگیرید.

تعمیرات تلویزیون جی پلاس G Plus در شمال تهران

نمایندگی تعمیر تلویزیون جی پلاس شمیرانات، سعدآباد، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، الهیه، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، ظفر، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، اقدسیه، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز.

تعمیرات تلویزیون جی پلاس G Plus در مرکز تهران

نمایندگی تعمیرات تلویزیون‌های جی پلاس انقلاب، جمهوری، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا.

تعمیرات تلویزیون جی پلاس G Plus در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات تلویزیون جی پلاس صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس.

تعمیرات تلویزیون جی پلاس G Plus در شرق تهران

نمایندگی تعمیر تلویزیون جی پلاس تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان.

تعمیرات تلویزیون جی پلاس G Plus در جنوب تهران

نمایندگی تعمیرات تلویزیون جی پلاس منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد.


تعمیر تلویزیون ال ای دی جی پلاس در منزل

تعمیر تلویزیون جی پلاس در منزل

تعمیرات تلویزیون در منزل مخصوص آن دسته از مشتریانی است که تلویزیون جی پلاس آن‌ها آسیب دیده و به هر دلیلی امکان جابجایی و ارسال به تعمیرگاه وجود ندارد. سرویس تعمیرات تلویزیون جی پلاس برای آسایش و رفاه حال هموطنان این امکان را فراهم کرده است تا در صورت درخواست مشتریان محترم کادر تعمیرات و تکنسین‌های این منطقه جهت تعمیر تلویزیون به منزل اعزام شوند. در این سرویس کارشناسان تعمیر به محل مورد نظر اعزام شده و کلیه عملیات لازم برای تعمیر و تست کامل دستگاه را انجام می‌دهند.

تکنسین‌های اعزامی مجموعه‌ای از قطعات و لوازم جانبی دستگاه مورد نظر را به همراه خواهند داشت تا در صورت نیاز قطعات معیوب را تعویض کنند. این امر باعث صرفه جویی در زمان و سرعت بخشیدن به تعمیر تلویزیون در منزل شده و شما را از سردرگمی خرید قطعه مناسب و اصلی رها می‌کند. خدمات مربوط به تعمیر تلویزیون محدود به یک مورد تعمیر خاص نمی‌باشد و شامل کلیه عیوب و مشکلات مربوط به انواع تلویزیون جی پلاس می‌باشد. مشتریان گرامی می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب سایت درخواست خود مبنی بر اعزام تکنسین تعمیر تلویزیون به منزل خود را ثبت نمایند. کارشناسان این مرکز بخشی از اطلاعاتخود را در مورد تعمیرات و فناوری‌های مربوط به این دستگاه‌ها از طریق پاسخگویی تلفنی در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می‌دهند. لطفا مدل دستگاه خود را که پشت قاب تلویزیون است برای ما ارسال کنید تا بهتر به سوالات شما پاسخ دهیم. معمولا در هر مدل تلویزیون جی پلاس یک نقطه ضعف مشترک وجود دارد که با اعلام مدل بسیار به ما کمک می‌کند.


تعمیرکار خرابی و عیب یابی جی پلاس

هزینه سرویس و تعمیر تلویزیون جی پلاس

در صورتی که مدل‌های ال‌ای دی یا ال سی دی و یا سایر مدل‌های تلویزیون جی پلاس شما با مشکل مواجه هستند برای انجام تعمیرات می‌توانید با یکی از شعب پشتیبانی دی سی سرویس به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون جی پلاس تماس حاصل فرمایید. در اولین تماس یکی از متخصصین ما در مشاوره تلفنی سعی می‌کند ایراد دستگاه را پیدا کند. در این مرحله اگر مشکل جزئی وجود داشته باشد، خودتان قادر خواهید بود آن را برطرف کنید در غیر این صورت، می‌توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما در منزل یا محل شما حضور پیدا کند تا مشکل را برطرف نماید. در این صورت تکنسین‌های ما حداکثر ظرف مدت ۲ ساعت در تهران و ۲۴ ساعت در حومه تهران در محل حاضر شده و خدمات تعمیرات تلویزیون جی پلاس را ارائه می‌دهند. لازم به ذکر است کلیه هزینه‌ها و قیمت قطعات تلویزیون‌های جی پلاس بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه خواهد شد.


خدمات دی سی سرویس

دی سی سرویس


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس تعمیرات

سلام خیلی خوش اومدید. برای سفارش تعمیرات میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

0##### واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا