مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ samsung


تاریخ امروز :

مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ دی سی سرویس یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات مرتبط با تعمیر و عیب یابی تلویزیون های سامسونگ توسط تکنسین های مجرب می باشد. سرویس تعمیر و عیب یابی تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل ۴۹M5870، تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل ۴۰M5950، تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل ۵۵MU7980، تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل ۴۹KU7975، تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل ۵۰MU7980، تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل ۳۲M4850، تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل ۴۹M6975، تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل ۴۹M6970، تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل ۴۳M6960، تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل ۴۰M5850 در مرکز تعمیرات تخصصی تلویزیون دی سی سرویس انجام می گردد.

تعمیرگاه تلویزیون سامسونگ دی سی سرویس با تخصص، تجربه و سابقه طولانی در زمینه خدمات، خدمات، تعمیرات تلویزیون سامسونگ در خدمت شما مشتریان عزیز می‌باشد. تعمیرگاه تلویزیون سامسونگ در راستای رفاه حال شما مشتریان گرامی این امکان را فراهم آورده است تا کارشناسان مجرب و دارای مجوز خود را در کمترین زمان ممکن جهت تعمیر تلویزیون ال‌ای دی و ال سی دی اعزام نمایند که شامل پلاسما سامسونگ، تلویزیون‌های هوشمند، ساندبار صوتی مختلف و سینمای خانگی به خانه یا محل کار شما اعزام نماید.


تعمیر تلویزیون سامسونگ

بهترین مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران تنها با یک تماس با دی سی سرویس انجام می‌شود. با توجه به تعداد زیاد تلویزیون سامسونگ لازم است از مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران اطلاع داشته باشید. یکی از مزیت‌های تماس با دی سی سرویس برای تعمیر این دستگاه این است که نیروهای خدمات این شرکت در صورت جدی نبودن مشکل ابتدا تلفنی به مشتریان مشاوره می‌دهند و خود افراد می‌توانند با کمک پرسنل دی سی سرویس آن را برطرف کنند.

تعمیرات کاملا تخصصی تلویزیون سامسونگ توسط نمایندگی خدمات پشتیبانی دی سی سرویس در تمام نقاط تهران و کرج انجام می‌شود. سامسونگ یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات صوتی و تصویری با کیفیت در جهان است که روز به روز بر کیفیت محصولات این شرکت افزوده شده است. محصولات برند سامسونگ در ایران طرفداران زیادی دارد و تلویزیون ال‌ای دی یکی از پرفروش‌ترین محصولات این برند در ایران است. با وجود کیفیت بالای این محصول، همچنان به دلایل مختلف امکان خرابی تلویزیون‌های samsung وجود دارد.

تلویزیون سامسونگ محصولی محبوب در بازار داخلی است. با توجه به این نکته تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران یکی از خدمات ضروری مورد نیاز کاربران این محصول می‌باشد. نکته مهم در این مورد انجام تعمیر تلویزیون سامسونگ توسط کارشناسان متخصص است. افرادی که فعال و آشنا به این حوزه هستند با داشتن ابزارهای پیشرفته و به روز و با استفاده از مهارت و تجربه خود در کمترین زمان تصویر تلویزیون شما را بازیابی می‌کنند تا از تماشای آن لذت ببرید.


مرکز تعمیرات تلویزیون samsung دی سی سرویس
☑️ بهترین خدمات در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ سطح کیفیت در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ دی سی سرویس
💲 پس از پیدا کردن عیب تلویزیون سامسونگ، هزینه نهایی اعلام می گردد هزینه مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ چقدر است؟
⏰ زمان تعمیرات با توجه به میزان خرابی تلویزیون سامسونگ محصول سنجیده می شود زمان مورد نیاز در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ چه مقدار است ؟
⚙️ پشتیبانی مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ از 8 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش تلویزیون سامسونگ سفارش تلفنی و ارسال کارشناس مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیرکار خرابی تلویزیون سامسونگ

ارسال تعمیرکار تلویزیون سامسونگ

کارشناسان شاغل در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ دی سی سرویس در تهران و کرج تجربه دوره‌های تخصصی در این زمینه را دارند و دستگاه شما را با روش‌های نوین تعمیر می‌کنند. همچنین این افراد به دلیل در اختیار داشتن قطعات مربوطه قادر به تعمیر و تعویض قطعات تلویزیون سامسونگ شما در کمترین زمان ممکن را دارند.

استفاده از خدمات نمایندگی‌های مجاز تعمیرات سامسونگ مزایای بسیاری دارد. شاید بهتر است با مزیت‌های استفاده از خدمات نمایندگی‌های مجاز بیشتر بدانید تا بهترین گزینه را برای تعمیر تلویزیون خود انتخاب کنید. در زیر به برخی از موارد اشاره می‌شود:


عیب یابی تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ با کمترین نرخ

شاید انتظار دارید تلویزیون شما با کمترین هزینه تعمیر شود. اما تعمیر حرفه‌ای ممکن است بیش از آنچه انتظار دارید هزینه داشته باشد. گاهی تعمیرگاه‌های غیرمجاز دستگاه را با هزینه کمتری تعمیر می‌کنند و به جای تعویض یا تعمیر قطعه، برای مدت کوتاهی مشکل را برطرف می‌کنند. نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون علاوه بر انتخاب بهترین راه حل برای تعمیر، هزینه را طبق استانداردها دریافت خواهند کرد.

گارانتی تعمیر تلویزیون سامسونگ

نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون سامسونگ پس از تعمیر دستگاه، بازه زمانی را به عنوان گارانتی سرویس تعمیرات در نظر گرفته و در صورت بروز مجدد مشکل، نسبت به رفع ایراد اقدام می‌کنند. در حالی که نمایندگی‌های غیر مجاز پس از تعمیر محصول با شما خداحافظی می‌کنند!


تعمیرات خرابی تلویزیون سامسونگ

استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات تلویزیون سامسونگ

نمایندگی‌های مجاز تعمیرات تلویزیون سامسونگ با توجه به تعهدی که نسبت به مشتریان خود دارند از قطعات اصلی و استاندارد استفاده می‌کنند و با تعویض قطعات بی‌کیفیت اقدام به تعمیر محصول نخواهند کرد. در صورتی که ممکن است نمایندگان غیرمجاز از قطعات تقلبی برای تعمیر محصول استفاده کنند تا قیمت تعمیر را کاهش دهند.


تعمیر خرابی خط مشکی و سیاه روی صفحه تلویزیون سامسونگ

تخصص و مهارت تعمیرکاران تلویزیون سامسونگ

تعمیرکاران نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون سامسونگ دوره‌های آموزشی مرتبط با تعمیرات را به صورت تخصصی می‌گذرانند و پس از گذراندن آزمون به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند. اما تعمیرکاران نمایندگی‌های غیرمجاز موظف به گذراندن این دوره‌ها و قبولی در آزمون نیستند.


تعمیرکار تلویزیون سامسونگ در تهران و کرج

ارائه مشاوره فنی تعمیرات تلویزیون سامسونگ

نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون سامسونگ می‌توانند در خصوص مشکل دستگاه شما را راهنمایی کنند و بهترین راه حل را برای رفع ایراد پیش روی شما قرار می‌دهند تا گاهی با راهنمایی مشکل دستگاه شما برطرف شود و دیگر نیازی به تعمیر نباشد.


تعمیر خط رنگی بر اثر ضربه به تلویزیون سامسونگ

ارائه خدمات تعمیرات تلویزیون سامسونگ در کمترین زمان

تکنسین‌های دی سی سرویس در کمترین زمان به محل مراجعه و دستگاه را بررسی می‌کنند؛ در صورت امکان در همین بازدید مشکل دستگاه برطرف خواهد شد. در صورت نیاز دستگاه به قطعه، شرکت سعی می‌کند قطعه مورد نیاز را در اسرع وقت تهیه کند.


هزینه تعمیرات تلویزیون های سامسونگ چقدر است ؟

هزینه تعمیر ات تلویزیون سامسونگ با توجه به قطعه آسیب دیده متفاوت است و پس از عیب یابی و بررسی تلویزیون توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. قیمت تعویض پنل سامسونگ، تعمیر بک لایت سامسونگ، تعمیر مین برد و ... کلیه هزینه های دریافتی از شما منصفانه و زیر نظر این مجموعه و به نرخ اتحادیه مرکز تعمیرات می باشد.

مراحل ثبت سفارش مرکز تعمیرات دی سرویس چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش تعمیرات تلویزیون سامسونگ از طرف مشتری حداقل زمان ممکن کارشناس تعمیرات ارسال می گردد.


تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ در منزل

خرابی‌ها و مشکلات رایج در تعمیرات تلویزیون سامسونگ

در سال‌های اخیر، سازندگان سامسونگ به طور گسترده‌ای به ساخت تلویزیون‌های هوشمند با ساختار و قابلیت‌های متفاوت روی آورده اند. این تلویزیون‌ها با توجه به قابلیت‌های گسترده‌ای که دارند از قطعات مختلف و حساسی تشکیل شده‌اند و ممکن است گاهی دچار مشکل شده و نیاز به سرویس و تعمیرات تخصصی داشته باشند. در چنین شرایطی باید با مراکز تعمیرات سامسونگ یا تعمیرگاه‌های مجاز لوازم خانگی تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. از جمله مشکلات احتمالی که ممکن است برای تلویزیون‌های ال‌ای دی و ال سی دی سامسونگ ایجاد شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


مرکز تعمیر تلویزیون های سامسونگ

رایج‌ترین ایرادات و خرابی‌های تلویزیون سامسونگ

سامسونگ یکی از برندهای معروف در زمینه تولید تجهیزات صوتی و تصویری و همچنین لوازم برقی خانگی است که محصولات آن در سراسر دنیا با استقبال مواجه شده و افراد زیادی از محصولات این شرکت خرید و استفاده می‌کنند. یکی از محصولات صوتی و تصویری این شرکت تلویزیون سامسونگ است که در بسیاری از خانه‌های کشورمان حضور دارد.

1. روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

یکی از رایج‌ترین خرابی‌های تلویزیون ال‌جی که می‌توانید خودتان آن را برطرف کنید، روشن نشدن دستگاه است. به همین دلیل لازم است ابتدا برق دستگاه را بررسی کرده و از رسیدن برق به تلویزیون اطمینان حاصل کنید زیرا در صورت بروز مشکل در بررسی برق دستگاه، تلویزیون قادر به روشن شدن نخواهد بود.

ایرادات سخت افزاری در دستگاه‌های تلویزیون سامسونگ نیز می‌تواند این مشکل را ایجاد کند یا مشکلات دیگری مانند چشمک زدن چراغ پاور برق، روشن شدن خود به خود دستگاه و نمایش لوگو، خاموش شدن ناگهانی دستگاه پس از چند ساعت روشن بودن، تثبیت تصویر برای لحظاتی کوتاه و ریست تلویزیون از ایرادات شایع است.

در چنین مواقعی اگر تلویزیون توسط محافظ به برق وصل شده است، باید مستقیماً آن را به پریز برق وصل کنید، زیرا ممکن است مشکل از محافظ باشد. اگر تلویزیون فقط بعد از روشن شدن قادر به نمایش لوگو باشد و سپس خاموش شود، ممکن است برد اصلی دستگاه دچار مشکل شده و باید تعمیر شود. اگر مطمئن هستید که مشکل از برق دستگاه نیست، پیشنهاد می‌شود برای بررسی‌های تخصصی با تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید.

2. اعوجاج به هم ریختن رنگ‌ها در ال سی دی‌های سامسونگ

اعوجاج رنگ‌ها در ال سی دی‌های سامسونگ یکی از ایرادات رایج در این گونه تلویزیون هاست که نیاز به عیب‌یابی و تعمیر دستگاه توسط متخصصین دارد چرا که حالت‌های مختلفی در رنگ‌ها رخ می‌دهد مانند حالت رنگین کمان، پخش شدن رنگ ها، از بین رفتن یکی از رنگ‌های اصلی و… هر کدام نیاز به تعمیر خاصی دارند. مثلا منبع تغذیه بک لایت و برد اینورتر ابتدا چک شود، در صورت سالم بودن قسمت‌های دیگر مانند مادربرد و پنل ال سی دی چک شود.

3. ایجاد خطوط افقی یا عمودی در تصاویر تلویزیون سامسونگ

یکی دیگر از مشکلات رایج در تلویزیون‌های سامسونگ، ظاهر شدن خطوط افقی یا عمودی بر روی صفحه نمایش دستگاه است. به طور کلی علت ایجاد این خطوط افقی یا عمودی به دلیل مشکلات فنی، ضربه به پنل تلویزیون یا فشار آوردن به آن و همچنین عوامل دیگری مانند مشکلات کابل‌های گیرنده است.

4. ایجاد نقاط سیاه روی تصویر تلویزیون سامسونگ

نقاط سیاهی که بر روی تصاویر ایجاد می‌شوند و به پیکسل‌های سوخته نیز معروف هستند به دلیل تامین نشدن برق پیکسل توسط ترانزیستور اتفاق می‌افتد. در این صورت پیکسل نمی‌تواند روشن شود و سیاه باقی می‌ماند. این مشکل ممکن است در اثر ضربه یا آسیب فیزیکی به تلویزیون ایجاد شود. این مشکل قابل رفع نیست و فقط باید پنل تلویزیون تعویض شود.

5. تلویزیون سامسونگ صدا دارد اما تصویر ندارد.

وقتی نور پس‌زمینه تلویزیون‌های ال‌جی دچار مشکل یا خرابی می‌شود، باعث می‌شود دستگاه صدا یا تصویر را پخش نکند. برای اینکه بفهمید نور پس زمینه دستگاه مشکل دارد یا خیر، وقتی چراغ پاور روشن است اما تصاویر تاریک هستند، چراغ قوه موبایل را روی صفحه بتابانید. اگر تصویری کم نور دیدید، نور پس زمینه خراب است. اما اگر تصویری روی پنل مشاهده نکردید، احتمالاً برد مدار مشکل دارد و باید تعویض شود.

6. تاخیر در صدای دستگاه وجود دارد

برای حل این مشکل باید گزینه‌های Lip Sync یا Audio Delay را در تنظیمات گیرنده یا تلویزیون بررسی کنید. سپس باید گزینه دستگاه را روی کامپیوتر قرار دهید و بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

7. تلویزیون سامسونگ دیر روشن می‌شود.

این مشکل ناشی از خرابی پاور یا برد دستگاه است و بیشتر در تلویزیون‌های قدیمی چندساله دیده می‌شود. برای رفع این مشکل باید از مرکز یا نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ کمک بگیرید.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ samsung در شمال تهران

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ شمیرانات، سعدآباد، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، الهیه، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، ظفر، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، اقدسیه، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ samsung در مرکز تهران

نمایندگی تعمیرات تلویزیون‌های سامسونگ انقلاب، جمهوری، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ samsung در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ samsung در شرق تهران

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ samsung در جنوب تهران

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد.


تنظیمات تعمیر قطع شدن صدا و تاریکی تصویر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

تعمیرات تلویزیون در منزل مخصوص آن دسته از مشتریانی است که تلویزیون سامسونگ آن‌ها آسیب دیده و به هر دلیلی امکان جابجایی و ارسال به تعمیرگاه وجود ندارد. سرویس تعمیرات تلویزیون سامسونگ برای آسایش و رفاه حال هموطنان این امکان را فراهم کرده است تا در صورت درخواست مشتریان محترم کادر تعمیرات و تکنسین‌های این منطقه جهت تعمیر تلویزیون به منزل اعزام شوند. در این سرویس کارشناسان تعمیر به محل مورد نظر اعزام شده و کلیه عملیات لازم برای تعمیر و تست کامل دستگاه را انجام می‌دهند.

تکنسین‌های اعزامی مجموعه‌ای از قطعات و لوازم جانبی دستگاه مورد نظر را به همراه خواهند داشت تا در صورت نیاز قطعات معیوب را تعویض کنند. این امر باعث صرفه جویی در زمان و سرعت بخشیدن به تعمیر تلویزیون در منزل شده و شما را از سردرگمی خرید قطعه مناسب و اصلی رها می‌کند. خدمات مربوط به تعمیر تلویزیون محدود به یک مورد تعمیر خاص نمی‌باشد و شامل کلیه عیوب و مشکلات مربوط به انواع تلویزیون سامسونگ می‌باشد. مشتریان گرامی می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب سایت درخواست خود مبنی بر اعزام تکنسین تعمیر تلویزیون به منزل خود را ثبت نمایند. کارشناسان این مرکز بخشی از اطلاعاتخود را در مورد تعمیرات و فناوری‌های مربوط به این دستگاه‌ها از طریق پاسخگویی تلفنی در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می‌دهند. لطفا مدل دستگاه خود را که پشت قاب تلویزیون است برای ما ارسال کنید تا بهتر به سوالات شما پاسخ دهیم. معمولا در هر مدل تلویزیون سامسونگ یک نقطه ضعف مشترک وجود دارد که با اعلام مدل بسیار به ما کمک می‌کند.


تعمیرات خط عمودی و افقی سفید رنگ روی تلویزیون سامسونگ

هزینه سرویس و تعمیر تلویزیون سامسونگ

در صورتی که مدل‌های ال‌ای دی یا ال سی دی و یا سایر مدل‌های تلویزیون سامسونگ شما با مشکل مواجه هستند برای انجام تعمیرات می‌توانید با یکی از شعب پشتیبانی دی سی سرویس به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس حاصل فرمایید. در اولین تماس یکی از متخصصین ما در مشاوره تلفنی سعی می‌کند ایراد دستگاه را پیدا کند. در این مرحله اگر مشکل جزئی وجود داشته باشد، خودتان قادر خواهید بود آن را برطرف کنید در غیر این صورت، می‌توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما در منزل یا محل شما حضور پیدا کند تا مشکل را برطرف نماید. در این صورت تکنسین‌های ما حداکثر ظرف مدت ۲ ساعت در تهران و ۲۴ ساعت در حومه تهران در محل حاضر شده و خدمات تعمیرات تلویزیون سامسونگ را ارائه می‌دهند. لازم به ذکر است کلیه هزینه‌ها و قیمت قطعات تلویزیون‌های سامسونگ بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه خواهد شد.


خدمات دی سی سرویس

دی سی سرویس


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس تعمیرات

سلام خیلی خوش اومدید. برای سفارش تعمیرات میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

0##### واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا