تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت


تاریخ امروز :

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت چه زمانی ضروری است؟ نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کجاست؟ چگونه درخواست تعمیر یا سرویس ماشین لباسشویی ایندزیت را ثبت کنیم؟ نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تمامی مناطق غرب، شرق، مرکز و شمال تهران و کرج آماده نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی در لیست خدمات شرکت تعمیرات لوازم خانگی دی سی سرویس جایگاه ویژه ای دارد. شرکت تعمیرات لباسشویی دی سی سرویس مرکز تخصصی و مطمئن تعمیرات انواع ماشین لباسشویی ایندزیت است که بدون نیاز به جابجایی دستگاه خدمات تعمیر را در محل انجام می دهد.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی Indesit شما با تشخیص کامل دستگاه برای شناسایی مشکل و قطعات تعویضی مورد نیاز برای تکمیل سرویس آغاز می شود. مهندسان تعمیر ماشین لباسشویی دی سی سرویس به طور کامل با طیف گسترده ای از قطعات جایگزین رایج به محل اعزام می شوند، بنابراین می توانند خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را در یک بازدید انجام دهند. در صورت نیاز به سفارش قطعات اضافی، برای بازدید دوم ترتیب داده خواهد شد. تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت تست های عملکردی و ایمنی کاملی را انجام می دهد.


تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

مشکلات کار نکردن ماشین لباسشویی ایندزیت

شاید یکی از نگران کننده ترین مشکلات مدل های ماشین لباسشویی ایندزیت مشکل روشن نشدن آن باشد. حالا فرض کنید ماشین لباسشویی روشن نمی شود و تمام لباس های کثیف یک هفته را برای آخر هفته بسته بندی کرده اید تا لباسشویی ایندزیت بتواند آنها را در کمترین زمان ممکن تحویل دهد و اکنون با این مشکل مواجه هستیم، باید با لباس های کثیف خود چیکار کنیم؟

در مواجهه با این مشکلات، بهتر است ابتدا راه حل هایی را که می توان در خانه انجام داد، انجام دهید. اگر مشکل برطرف نشد، حتما کار را به افراد حرفه ای بسپارید و با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید.


تعمیرگاه مجاز ایندزیت مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی ایندزیت وارد برنامه شستشو نمی شود

در این مورد حتما موارد زیر را بررسی کنید:

بررسی کنید که درب ماشین لباسشویی کاملا بسته باشد و کلید START را فشار دهید.

مراقب باشید کلید قفل کودک را فعال نکنید. زیرا در این صورت دستگاه وارد برنامه نمی شود و پیغام CL روی صفحه ظاهر می شود و یا چراغ CHILD LOCK روشن می شود که در این صورت باید آن را غیر فعال کنید.

حتما بررسی کنید که شیر آب خانه باز باشد و آب قطع نشده باشد.

دکمه TIME DELAY برای شستشوی تاخیری است، به این معنی که دستگاه دیرتر یا در زمان مشخصی شروع به کار می کند. مطمئن شوید که این کلید را فعال نکرده اید.

در ماشین های لباسشویی بدون تسمه در برخی از برنامه ها (مانند COTTON و SYNTHETIC) ماشین لباسشویی ایندزیت زمان نمی دهد و در همان ابتدا شروع به تخلیه نمی کند و پس از چند دور چرخش (سنسور وزن لباس فعال می شود) زمان می دهد و شروع به تخلیه می کند.

نکته دیگر بررسی اندازه لباس ها است. زیرا وقتی لباس کم یا زیاد داخل دستگاه ریخته شود دچار عدم تعادل می شود و شروع به کار نمی کند.

در نهایت اگر ماشین لباسشویی ارور بدهد (LE، PE، Te و ...) نشان دهنده ایراد در ماشین لباسشویی ایندزیت است و طبیعتا در این حالت تا رفع مشکل نمی تواند شروع به کار کند.

اطمینان حاصل کنید که پس از فشار دادن دکمه استارت باید یک دقیقه صبر کنید تا دستگاه وارد برنامه شستشو شود. اگر همه این موارد بررسی شده و مشکل از اینها نیست، باید دستگاه به صورت تخصصی بررسی شود و کار به تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت سپرده شود.


خدمات تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی ایندزیت

مشکلات رایج لباسشویی که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت دارند

رایج ترین مشکلات مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی برای مشتریان به شرح زیر است:

لباس ها خوب شسته نمی شوند.

مخزن ماشین لباسشویی نمی چرخد.

ماشین لباسشویی روشن نمی گردد.

ماشین لباسشویی مشکل برق گرفتن دارد.

در حین کار صدای زیادی ایجاد می کند و می لرزد.

درب ماشین لباسشویی قفل شده است و باز نمی شود.

تایمر شستشو خراب است.

کمک ماشین لباسشویی ایندزیت خراب است.

رایج ترین موارد درخواست تعمیر کار ماشین لباسشویی ایندزیت

در بسیاری از موارد عیب یابی ماشین لباسشویی مستلزم بررسی دستگاه توسط نیروی متخصص و مجرب است. با این حال، افراد معمولاً پس از مشاهده مشکلات زیر از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کمک می گیرند:


عیب یابی و سرویس انواع مدل های ماشین لباس شویی ایندزیت

تخلیه نشدن آب شستشو در لباسشویی ایندزیت

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی Indesit یکی از مشکلات رایجی است که هر از گاهی افراد با آن مواجه می شوند. دلیل اصلی باقی ماندن آب در ماشین لباسشویی آسیب دیدن عناصر تخلیه از جمله پمپ ماشین لباسشویی ایندزیت است. معمولا پمپ های ماشین لباسشویی ایندزیت بعد از 10 سال نیاز به تعویض دارند. پمپ ماشین لباسشویی Indesit یکی از اصلی ترین قطعاتی است که فقط متخصص می تواند عیوب آن را پیدا کرده و رفع کند. با تماس با متخصصین تعمیر لباسشویی ایندزیت می توانید از خدمات ما برای رفع مشکل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی بهره مند شوید.

ایرادات مربوط به پمپ و تخلیه آب در سری جدید ماشین لباسشویی ها با کد خطا روی صفحه نمایش مشخص می شود. برای مثال ارور F18 که در بالای لیست درخواست تعمیر ماشین لباسشویی بووش قرار دارد مربوط به پمپ دستگاه می باشد. همچنین با مشاهده ارور E20 در لباسشویی آاگ، ارور OE در لباسشویی الجی و ارور F11 در لباسشویی آریستون متوجه مشکل در عملکرد پمپ خواهید شد. البته زمانی که آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود، ابتدا خروجی و شلنگ تخلیه را بررسی کنید. در صورت خم شدن یا مسدود شدن شیلنگ، آب دستگاه تخلیه نمی شود.


نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی Indesit

ماندن پودر شستشو در مخزن ماشین لباسشویی ایندزیت

گاهی ممکن است آب وارد ماشین لباسشویی نشود و پودر در مخزن باقی بماند. در چنین شرایطی در مرحله اول باید از قفل بودن دستگاه مطمئن شوید. اگر درب قفل نباشد، مشکل به دلیل تخلیه آب نیست و باید مشکل را در عناصر راه اندازی، عناصر امنیتی و عملکرد برد ماشین لباسشویی ایندزیت جستجو و ایراد یابی کرد. اما در غیر این صورت، به احتمال زیاد، مشکل از شیر برقی لباسشویی ایندزیت است. شیر برقی یکی از قطعات اصلی ماشین لباسشویی است که از فنر، میله استوانه ای، مخزن پلاستیکی و دیافراگم های لرزشی تشکیل شده است.

شیرهای ماشین لباسشویی در مدل ها و برندهای مختلف با یکدیگر تفاوت دارند. به عنوان مثال شیر برقی دوقلو در ماشین لباسشویی الجی و سامسوونگ و قطعات سه گانه و کیت در ماشین لباسشویی آاگ استفاده می شود. البته در نسل جدید ماشین لباسشویی ها شیر برقی جایگزین آکواستپ شده است. ایرادات مربوط به خرابی شیر برقی یا آکواستپ هافقط باید توسط متخصص تعمیر ماشین لباسشویی بررسی و رفع گردد.


سرویس کار تعمیر لباسشویی ایندزیت

درخواست تعمیر ماشین لباسشویی به دلیل روشن نشدن لباسشویی ایندزیت

در خوشبینانه ترین حالت، دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی به دلیل بریدگی پریز برق، قطع شدن سیم و یا مشکل در اتصالات داخلی است. اما در بیشتر موارد روشن نشدن ماشین به دلیل سوختن برد اصلی ماشین لباسشویی ایندزیت است. برد دستگاه مغز ماشین لباسشویی است، اختلال در آن مشکلات زیادی را برای لباسشویی ایندزیت ایجاد می کند.

در موارد محدود ممکن است برد دستگاه لباسشویی ایندزیت سالم باشد و نشان ندادن برنامه ها به دلیل سوختن صفحه باشد. اما یک تعمیرکار ماهر می تواند به سرعت مشکل دستگاه شما را تشخیص دهد. شما می توانید با تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت دی سی سرویس از خدمات در محل این مجموعه برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تمامی مناطق تهران و کرج بهره مند شوید.


مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی Indesit دی سی سرویس
☑️ بهترین خدمات در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت سطح کیفیت در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت دی سی سرویس
💲 پس از پیدا کردن عیب ماشین لباسشویی ایندزیت، هزینه نهایی اعلام می گردد هزینه مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت چقدر است؟
⏰ زمان تعمیرات با توجه به میزان خرابی ماشین لباسشویی ایندزیت محصول سنجیده می شود زمان مورد نیاز در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت چه مقدار است ؟
⚙️ پشتیبانی مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت از 8 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش ماشین لباسشویی ایندزیت سفارش تلفنی و ارسال کارشناس مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

پارگی و خرابی لاستیک درب ماشین لباسشویی ایندزیت

مشکی شدن لاستیک شستشو ماشین لباسشویی ایندزیت

سیاه شدن لاستیک لباسشویی معمولاً با بوی بدی همراه است که خانه و آشپزخانه را می پوشاند. علاوه بر این، این مشکل در دراز مدت می تواند آسیب جدی به ماشین لباسشویی ایندزیت وارد کند. برای جلوگیری از سیاه شدن لاستیک لباسشویی ایندزیت به این دو نکته توجه کنید:

پس از اتمام کار، درب ماشین لباسشویی ایندزیت را به مدت یک ساعت باز بگذارید. سطح لاستیکی را با یک پارچه نرم خشک کنید. برای جلوگیری از سیاه شدن بیش از حد لاستیک، هر دو ماه یکبار آن را با پودر مخصوص جرم گیری کنید. اگر عمق و حجم مشکی بودن لاستیک بیش از حد است، باید آن را به طور کامل تعویض کنید تا کیفیت عملکرد دستگاه حفظ شود.


تعمیر برد دستگاه لباسشویی ایندزیت

صدای بلند ماشین لباسشویی ایندزیت

برای درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به دلیل صدای زیاد باید توجه داشته باشید که صدا در کدام قسمت ماشین لباسشویی ایندزیت و در چه مرحله ای تولید می شود; به عنوان مثال، اگر تخلیه دستگاه کار نمی کند، اما صدای ضربه و ترسناکی شنیده می شود، باید مشکل را در پمپ جستجو کنید. همچنین تولید صدا به همراه لرزش هنگام خشک کردن لباس ها به دلیل مشکل در کمک فنرها ایجاد می شود. در چنین شرایطی کمک فنرها، بلبرینگ ها یا قطعات داخلی موتور لباسشویی ایندزیت ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند.

برای عیب یابی دستگاه لباسشویی ایندزیت می توانید تسمه لباسشویی را جدا کرده، دیگ و موتور را جداگانه با دست بچرخانید و صدای هر قطعه را بررسی کنید. البته توصیه می کنیم برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل از خدمات تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت دی سی سرویس استفاده کنید.


رفع لرزش و تعمیر خرابی لباسشویی ایندزیت

لرزش زیاد ماشین لباسشویی ایندزیت

اگرچه لرزش ماشین لباسشویی یکی از شایع ترین دلایل درخواست تعمیر ماشین لباسشویی است، اما این مشکل در درجه اول به ناتراز بودن پایه های لباسشویی ایندزیت مربوط می شود. برای تنظیم پایه های ماشین لباسشویی ایندزیت باید از آچار مخصوص استفاده کنید.

قبل از درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت، دو پایه جلویی ماشین را بالا یا پایین بیاورید تا ماشین لباسشویی تکان نخورد. اگر ماشین به درستی در جای خود قرار گرفته باشد، اما همچنان متوجه لرزش بیش از حد شدید، کمک فنر ماشین لباسشویی احتمالاً نیاز به تعویض دارد. ضربه گیر قطعه ای فلزی به طول بین 12 تا 25 سانتی متر است که به قسمت زیرین ماشین لباسشویی متصل می شود.

علاوه بر ایراد ضربه گیر، این احتمال نیز وجود دارد که لرزش شدید ماشین لباسشویی به دلیل گرفتگی فیلترهای داخلی دستگاه باشد. در این صورت فیلتر تخلیه باید تمیز و سرویس شود. از آنجایی که امکان تعمیر ماشین لباسشویی به دلیل لرزش ماشین لباسشویی ایندزیت وجود ندارد، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در منزل توسط متخصصین دی سی سرویس است.


تعویض قطعات لباسشویی ایندزیت

درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به دلیل نشت آب

ماشین لباسشویی ایندزیت ممکن است به دلایل مختلفی آب نشت کند. آسیب به شیلنگ ورودی یا خروجی آب، شلنگ آب به دیگ، شلنگ فیلتر دیگ، شیلنگ تخلیه دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت از جمله این دلایل هستند.

در ماشین لباسشویی های جدید نشتی آب هم کد خطا دارد. برای مثال خطای F23 در بووش و خطای EFO در آاگ. با توجه به تنوع عوامل منجر به نشت آب ماشین لباسشویی، بهتر است عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی خود را به متخصصین این حوزه بسپارید.

تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت Indesit در شمال تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت شمیرانات، سعدآباد، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، الهیه، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، ظفر، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، اقدسیه، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز.

تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت Indesit در مرکز تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی‌های ایندزیت انقلاب، جمهوری، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا.

تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت Indesit در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس.

تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت Indesit در شرق تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان.

تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت Indesit در جنوب تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد.


رفع عیب و ایراد ماشین لباسشویی ایندزیت

درب ماشین لباسشویی ایندزیت شکسته و در باز نمی شود

تا زمانی که ماشین لباسشویی کار می کند میکروسوئیچ (سنسور امنیتی درب) فعال است و امکان بازکردن درب وجود ندارد. در چنین شرایطی، اگر بخواهید در را باز کنید، دستگیره می شکند. برای تعویض درب ماشین لباسشویی ایندزیت به تجهیزات خاصی نیاز است. بنابراین تعمیر درب ماشین لباسشویی ایندزیت فقط توسط تعمیرکار قابل انجام است.


تعمیرات مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیرات مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت

اگر مخزن دیگ لباس لباسشویی ایندزیت نمی چرخد به دلیل مشکلات زیر است و برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت موارد زیر باید توسط شما یا تعمیرگاه مجاز بررسی شود.

برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در این مشکل، کاسه نمدی، بلبرینگ، دینام و خود دیگ باید توسط تعمیرکار لباسشویی ایندزیت بررسی شود. همچنین باید بررسی کنید که موتور ماشین لباسشویی ایندزیت به درستی می چرخد.

چگونه روشن نشدن ماشین لباسشویی ایندزیت را تعمیر کنیم؟

اگر دستگاه لباسشویی ایندزیت شما روشن نمی شود و به دنبال یک تعمیر خانگی هستید، موارد زیر را بررسی کنید.

مراقب باشید مشکل از پریز برق نباشد. باید دوشاخه یا کابل را بررسی کنید. اگر مجموعه قفل درب یا میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی ایندزیت آسیب ببیند، ماشین لباسشویی روشن نمی شود. باید توجه داشته باشید که ماشین لباسشویی ایندزیت تا زمانی که میکروسوئیچ فرمان ندهد روشن نمی شود. برد الکترونیکی و موتور لباسشویی ایندزیت باید توسط خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بررسی شود.


هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی های ایندزیت چقدر است ؟

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت با توجه به قطعه آسیب دیده متفاوت است و پس از عیب یابی و بررسی ماشین لباسشویی توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. قیمت تعویض قطعات ماشین لباسشویی ایندزیت، تعمیر مین برد و ... کلیه هزینه های دریافتی از شما منصفانه و زیر نظر این مجموعه و به نرخ اتحادیه مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی می باشد.

مراحل ثبت سفارش مرکز تعمیرات دی سرویس چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت از طرف مشتری حداقل زمان ممکن کارشناس تعمیرات ارسال می گردد.


تعمیر موتور ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر موتور ماشین لباسشویی ایندزیت

در صورت ایجاد صدا از موتور ماشین لباسشویی، پس از برداشتن تسمه و اطمینان از رفع نشدن صدای موتور بلبرینگ، موتور تعویض می شود. اگر ماشین لباسشویی آب را تخلیه می کند اما نمی چرخد، بعد از تست قطعاتی مانند هیدرواستات، تایمر و برد مشکل از موتور ماشین لباسشویی ایندزیت است. مشکل می تواند سوختن سیم پیچ یا تمام شدن زغال باشد. موتور ماشین لباسشویی ایندزیت باید عیب یابی و تعمیر شود.


خرابی موتور لباسشویی ایندزیت

تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی ایندزیت

اگر کاسه نمدی بلبرینگ ها آسیب ببیند و آب وارد بلبرینگ ها شود به مرور زمان باعث زنگ زدگی آن ها و در نهایت چرخش مخزن با صدای زیادی می شود. در چنین شرایطی باید برق ماشین لباسشویی ایندزیت تعویض شود. شفت تخلیه ماشین لباسشویی Indesit هنگام تعویض بلبرینگ باید بررسی شود و در صورت نیاز تعویض یا تراشکاری شود.


تعویض المنت ماشین لباسشویی ایندزیت

تعویض المنت ماشین لباسشویی ایندزیت

المنت وظیفه دارد آب ماشین لباسشویی را گرم کند، زیرا همیشه در معرض آب همراه با املاح قرار می گیرد، رسوب می کند یا خورده می شود. اگر المنت بسوزد، آب برای شستشوی لباس ها گرم نمی شود و مشکلاتی مانند خطای ماشین لباسشویی را به همراه خواهد داشت. راه حل: المنت را با اهم متر تست کنید. اگر مدار قطع شده باشد، المنت ماشین لباسشویی ایندزیت باید تعویض شود.

تعویض پمپ تخلیه آب ماشین لباسشویی ایندزیت

سیستم تخلیه آب از لوله های پلاستیکی، پمپ تخلیه و فیلتر تشکیل شده است. دلیل عدم تخلیه مناسب می تواند سوختگی پمپ یا مسدود شدن فیلتر و مجاری تخلیه باشد. در صورت بروز مشکل در سیستم تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت، کل مسیر بررسی می شود و پس از خارج شدن اجسام از مسیر تخلیه و بررسی پمپ تخلیه، در صورت نیاز پمپ مگنتی تخلیه تعویض می شود.


باز نشدن درب ماشین لباسشویی ایندزیت

چگونه مشکل برق گرفتگی در ماشین لباسشویی ایندزیت را برطرف کنیم؟

وجود الکتریسیته در بدنه ماشین لباسشویی ایندزیت معمولاً به دلیل نبود سیم ارت در خانه شماست و ولتاژ برق آنقدر زیاد نیست که به شما آسیب برساند. یکی دیگر از مواردی که بدنه دستگاه لباس شویی ایندزیت را برق دار می کند و نیاز به تعمیرکار ماشین لباسشویی دارید، اتصال در قطعات الکترونیکی ماشین لباسشویی ایندزیت است. یا سیم کشی ایراد دارد یا یکی از قطعات الکترونیکی ماشین لباسشویی ایندزیت خرابی دارد. خرابی المنت یکی از دلایل رایج این برق گرفتگی است. اگر با اتصال سیم ارت مشکل برق گرفتگی دستگاه لباسشویی ایندزیت شما برطرف نشد حتما از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت (دی سی سرویس) بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت در تهران و کرج

وقتی ماشین لباسشویی شما خراب می شود، چیزی که نیاز دارید خدمات فوری است! دی سی سرویس ارائه دهنده خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت با کیفیت برای تمامی مدل های ماشین لباسشویی این برند در تمامی مناطق تهران و کرج می باشد.

هر زمان که با ما تماس بگیرید، می توانیم در همان روز یک تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را به محل شما بفرستیم! وقتی ماشین لباسشویی شما خراب است، نمی توانید منتظر بمانید تا لباس های شسته شده روی هم جمع شوند. تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت دی سی سرویس در سراسر تهران در مناطق شمالی، شرقی و غربی و همچنین در مناطق جنوبی تهران و کرج مستقر هستند. ما می توانیم یکی از تکنسین های متخصص خود را در کمترین زمان برای شما بفرستیم.

بهترین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

دی سی سرویس نمایندگی مجاز و معتبر تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران و کرج، این مجموعه دارای شعب مختلف در سطح شهر می باشد که باعث تسریع در سرویس و تعمیرات می شود.


سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در خانه

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت چقدر است؟

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بسته به عوامل مختلفی مانند شدت آسیب و تعویض قطعات منحصر به فرد است، بنابراین هزینه های تعمیرات و عیب یابی خرابی ماشین لباسشویی ایندزیت نیز بسته به این عوامل متفاوت است. ما خدمات با کیفیتی را با نرخ مصوب اتحادیه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به تمامی مشتریان ارائه می دهیم. برای دریافت قیمت تعمیرات لباسشویی ایندزیت با ما تماس بگیرید.


خدمات دی سی سرویس

دی سی سرویس


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس تعمیرات

سلام خیلی خوش اومدید. برای سفارش تعمیرات میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

0##### واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا