تعمیر یخچال ساید بای ساید جی پلاس


تاریخ امروز :

نصب، سرویس و تعمیر یخچال جی پلاس یکی از خدمات ارائه شده توسط گروه دی سی سرویس می باشد. برند جی پلاس یکی از معتبرترین برندهای ایرانی بازار است که محصولات متنوعی دارد. طرح های زیادی از این برند بسته به نیاز مشتری از یخچال های کوچک گرفته تا ساید های بزرگ در بازار موجود است که اهمیت سرویس دهی مناسب را برای این برند دو چندان می کند. نصب اولیه یخچال فریزر جی پلاس یکی از نکات مهم برای عملکرد صحیح دستگاه می باشد و در صورت عدم انجام آن توسط نمایندگی های مجاز گارانتی شامل شرایط آن نمی شود. نکته دیگر وجود قطعات بی کیفیت در بازار است که طول عمر پایینی دارند ضمن اینکه گروه خدمات دی سی به عنوان مرکز تعمیرات جی پلاس دارای قطعات اصلی و باکیفیت بوده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.


تعمیر یخچال ساید بای ساید جی پلاس

مرکز تعمیر ساید بای ساید جی پلاس

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس و دلایل خرابی یخچال و تعمیر فریزر ساید بای ساید جی پلاس مانند یخ زدگی، برفک، کار نکردن یخ ساز و آبسردکن ساید، صدای زیاد یخچال و ... امروزه از موارد مهم تعمیرات یخچال ساید جی پلاس است. برخی مشکلات جدی و عیب یابی یخچال ساید بای ساید Gplus و راه حل رفع آن را در ادامه برای شما توضیح می دهیم.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید جی پلاس Gplus در شمال تهران

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید جی پلاس شمیرانات، سعدآباد، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، الهیه، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، ظفر، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، اقدسیه، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید جی پلاس Gplus در مرکز تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید‌های جی پلاس انقلاب، جمهوری، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید جی پلاس Gplus در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جی پلاس صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید جی پلاس Gplus در شرق تهران

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید جی پلاس تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید جی پلاس Gplus در جنوب تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جی پلاس منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد.


کثیفی قطعات یخچال ساید جی پلاس خنک نشدن یخچال

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس به اندازه کافی خنک نیست

آیا محتویات و مواد غذایی داخل یخچال ساید Gplus شما سریعتر از حد معمول خراب می شود؟ آیا یخچال ساید بای ساید جی پلاس شما اصلا خنک نمی شود؟ قبل از اینکه کیفیت و تاریخ انقضای محصولات خود را زیر سوال ببرید، ابتدا از خود بپرسید که آیا فریزر ساید بای ساید شما به اندازه کافی خنک است یا خیر. اگر متوجه شدید که اینطور نیست، وقت آن است که علت این مشکل را پیدا کرده و آن را برطرف کنید.

ابتدا بررسی کنید که آیا پشت فریزر ساید بای ساید جی پلاس سرد است یا خیر. اگر چنین است، سعی کنید بشنوید که آیا فن اواپراتور در حال کار است یا خیر. فن اواپراتور هوای خنک را از طریق دریچه های اواپراتور در فضای بیرونی فریزر ساید بای ساید جی پلاس به گردش در می آورد. اگر اینطور نیست مشکل از فن ساید بای ساید جی پلاس است و در غیر این صورت اگر از سالم بودن فن مطمئن هستید کمپرسور یخچال ساید بای ساید جی پلاس را چک کرده و آن را از گرد و غبار موجود در آن تمیز کنید زیرا این کثیفی باعث می شود که موتور ساید بای ساید جی پلاس دچار مشکل شود. این مشکل باعث می شود ساید بای ساید جی پلاس بیش از حد گرم شده و همچنین از عملکرد صحیح آن جلوگیری می کند.


نشت آب از زیر یخچال ساید بای ساید جی پلاس

نشت آب از زیر یخچال ساید بای ساید جی پلاس

آیا یخچال ساید بای ساید جی پلاس شما نشتی آب دارد؟ پیدا کردن منبع این امر آسان نیست، زیرا بسیاری از خرابی ها می توانند باعث نشت دستگاه ساید بای ساید جی پلاس شما شوند. با این حال، دو علت شایع آنها را می توان به راحتی بدون کمک تکنسین تعمیرکار ساید بای ساید جی پلاس برطرف کرد. اولین دلیل می تواند یخ زدن لوله تخلیه باشد که مجرای کوچکی در پشت فریزر ساید بای ساید جی پلاس است. می توانید با ریختن مقداری آب گرم یا تمیز کردن لوله این مشکل را برطرف کنید. اگر این کار مشکل را حل نکرد، باید لوله را از فن خود جدا کنید، اما نگران نباشید، انجام این کار سخت نیست. فقط یخچال خود را کمی جلوتر ببرید و شلنگ را بیرون بیاورید و با مقداری آب گرم و صابون بشویید و دوباره نصب کنید.

یخچال ساید بای ساید جی پلاس وقتی خاموش می شود صدا می دهد

ممکن است کمپرسور ساید بای ساید جی پلاس محکم در جای خود قرار نگرفته باشد یا پایه ها شل شده باشند و این باعث می شود در هنگام ضربه های شدیدی که هنگام روشن شدن ترموستات یا روشن و خاموش شدن موتور رخ می دهد صدای بلندی از دستگاه شما شنیده شود. برای رفع این مشکل، یخچال ساید بای ساید جی پلاس را از منبع تغذیه جدا کرده و پیچ های پایه کمپرسور را محکم کنید. اگر این امکان وجود ندارد، با تعمیرکار یخچال ساید بای ساید جی پلاس شرکت دی سی سرویس تماس بگیرید.

کمپرسور ساید بای ساید جی پلاس به طور مداوم و بیش از حد کار می کند

دو دلیل کلی می تواند وجود داشته باشد. علت اولیه می تواند خرابی ترموستات ساید بای ساید جی پلاس و در نتیجه عدم صدور فرمان قطع و وصل کمپرسور باشد. برای رفع این مشکل، ترموستات معیوب یخچال را تعویض کنید یا با تعمیرکاران ما تماس بگیرید.

یکی دیگر از دلایل رایج می تواند خرابی کمپرسور یا کمبود گاز ساید بای ساید جی پلاس باشد که در نتیجه یخچال فریزر به اندازه کافی خنک نمی شود و در نتیجه فرمان توقف کمپرسور صادر نمی شود و موتور روشن می شود به صورت مستمر که در این صورت حضور تکنسین خبره الزامی است.


یخ ساز یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس کار نمی کند

یخ ساز یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس کار نمی کند

موتور یخ ساز ساید بای ساید جی پلاس ممکن است قفل شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. احتمال دیگر می تواند مسدود شدن ورودی آب باشد همچنین گرفتگی ناشی از رسوب را بررسی کنید. مورد دیگر می تواند خرابی فیلتر یا گرفتگی فیلتر آب ساید بای ساید جی پلاس باشد. همچنین مطمئن شوید که شیر برقی که وظیفه تخلیه را بر عهده دارد به درستی کار می کند. روشن بودن صفحه نمایش را بررسی کنید تا مطمئن شوید یخ ساز کار می کند. ممکن است به طور تصادفی یخ ساز ساید بای ساید جی پلاس را خاموش کرده باشید. احتمال دیگر شکسته شدن قالب یخ ساز است که در این صورت می توانید خودتان آن را با قالب دیگری تعویض کنید. در نهایت می توان به مشکلات برد و برق یخ ساز اشاره کرد که در این صورت لازم است از تکنسین متخصص جهت رفع مشکل یخ ساز در محل حاضر شود.

یخچال ساید بای ساید جی پلاس به اندازه کافی سرد نیست اما فریزر مناسب است

وقتی فکر می کنید یخچال به اندازه کافی خنک نمی شود، اولین سوال ممکن این است که چقدر باید سرد باشد؟

طبق تاییدیه صادر شده توسط FDA (سازمان غذا و داروی ایالات متحده)، دمای مناسب یخچال باید چیزی حدود 40 درجه فارنهایت باشد، بنابراین دمای بالاتر نامناسب است. اولین دلیل می تواند اختلال در تنظیم دستی دما باشد. بنابراین به تنظیم دما توجه کنید. احتمال دیگر می تواند خرابی فن یخچال ساید بای ساید جی پلاس باشد. این فن وظیفه گردش هوای خنک در یخچال را دارد و در صورت بروز مشکل طبیعتاً خنک کننده یخچال نیز تحت تأثیر قرار می گیرد. یکی دیگر از مشکلات احتمالی می تواند خرابی شیر دمپر دستگاه ساید بای ساید جی پلاس باشد که با کنترل میزان باز و بسته شدن، میزان هوای سرد ورودی به فریزر را کنترل می کند که در صورت قفل یا بسته بودن دمپر دمای یخچال بالا می رود. در نهایت می توان به مشکلات گاز و موتور دستگاه ساید بای ساید جی پلاس اشاره کرد که در این صورت حضور تکنسین خبره در محل ضروری است.


معرفی اجمالی خرابی های یخچال ساید جی پلاس

معرفی اجمالی خرابی های یخچال ساید جی پلاس

1. یخچال ساید بای ساید جی پلاس کار نمی کند

در برخی موارد که یخچال ساید بای ساید جی پلاس شما روشن نمی شود و به طور کلی کار نمی کند باید به نکات مهمی توجه کنید که برای عیب یابی یخچال فریزر برای شما توضیح داده می شود.

در مرحله اول عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس باید پریز برق را چک کرده و از وصل بودن دوشاخه به برق مطمئن شوید. اگر دوشاخه به پریز وصل بود و یخچال همچنان کار نمی کند، باید پریز برق ساید بای ساید جی پلاس را با یک فازمتر یا یک وسیله الکتریکی کوچک تست کنید. اگر یخچال روشن است، مطمئناً مشکل از خود یخچال ساید بای ساید جی پلاس است.

برای تشخیص ایراد یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس پس از توجه به مراحل قبل باید بدانید که مشکل از برد یا قطعات الکترونیکی یخچال فریزر است و باید آن را بررسی و تعمیر کنید.

بهتر است این مرحله از تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید خود را به تعمیرکاران حرفه ای دی سی سرویس بسپارید.


مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید Gplus دی سی سرویس
☑️ بهترین خدمات در مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید جی پلاس سطح کیفیت در مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید جی پلاس دی سی سرویس
💲 پس از پیدا کردن عیب یخچال ساید بای ساید جی پلاس، هزینه نهایی اعلام می گردد هزینه مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید جی پلاس چقدر است؟
⏰ زمان تعمیرات با توجه به میزان خرابی یخچال ساید بای ساید جی پلاس محصول سنجیده می شود زمان مورد نیاز در مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید جی پلاس چه مقدار است ؟
⚙️ پشتیبانی مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید جی پلاس از 8 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش یخچال ساید بای ساید جی پلاس سفارش تلفنی و ارسال کارشناس مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید جی پلاس

کثیفی و خرابی فن خنک کننده یخچال جی پلاس

2. کمپرسور یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس داغ می شود

عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس یکی از مهمترین موارد در هنگام داغ شدن کمپرسور یا موتور است. اگر فن خنک کننده از کار بیفتد، خرابی از کمپرسور یا کندانسور دیده می شود.

گرم شدن بیش از حد موتور ساید بای ساید جی پلاس یکی از موارد عادی است و اگر بیش از حد گرم و غیرعادی شد باید به آن مشکوک شوید و نسبت به عیب یابی یخچال ساید بای ساید جی پلاس اقدام کنید زیرا در صورت بی توجهی طولانی مدت باعث خرابی موتور یا کمپرسور از جمله سوختن آنها که هزینه زیادی برای تعمیر در بر خواهد داشت.

3. برفک شدید یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس

یکی دیگر از مواردی که باعث خرابی فریزر ساید بای ساید جی پلاس می شود یخ زدگی یا برفک یخچال ساید بای ساید Gplus است که در ادامه با علت یخ زدگی یخچال ساید بای ساید جی پلاس و راه حل رفع آن آشنا می شوید. علت برفک بیش از حد یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس ورود هوای گرم و مرطوب محیط اطراف به یخچال است که در اثر برخورد با رطوبت و گرما یخ زده و باعث ایجاد برفک در داخل یخچال فریزر می شود.

برای عیب یابی یخچال فریزر و تعمیر آن باید به محل یخ زدگی و برفک ساید بای ساید جی پلاس دقت کنید. اگر برفک ساید بای ساید جی پلاس اطراف درب یخچال ساید بای ساید جی پلاس است باید بدانید که واشر درب شکسته یا درب به درستی بسته نمی شود که در این صورت باید واشر را تعویض کنید یا مشکل درب را برطرف کنید. در برخی موارد علت برفک یخچال ساید بای ساید جی پلاس دمای پایین یخچال است که در این صورت یخ زدگی در تمام قسمت های یخچال مشاهده می شود.

4. یخچال ساید بای ساید جی پلاس سر و صدای زیادی ایجاد می کند

در برخی موارد، مشکل یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس صدای بلند و غیرعادی است. برای عیب یابی یخچال فریزر باید به نکات زیر توجه کنید:

در این قسمت باید بدانید که دلیل صدای یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس شما می تواند تماس پره های فن اپراتور با یخ زدگی یا کثیفی فن ها به دلیل عدم سرویس دهی طولانی مدت یخچال باشد.

یکی دیگر از عیب یابی صدای یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس می تواند مربوط به موتور یخچال باشد. موتور یخچال ساید بای ساید جی پلاس به دلیل فرسودگی و یا روغن کاری نشدن طولانی مدت می تواند صدای زیادی ایجاد کند.


تعمیر خرابی کمپرسور یخچال ساید جی پلاس

5. بوی بد یخچال ساید بای ساید جی پلاس

در برخی موارد یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس شما بوی بدی متصاعد می کند که در این حالت این بو ناشی از گذاشتن مواد غذایی فاسد و کپک زده است. برای عیب یابی بوی خراب شدن مواد غذایی و ماندگی در یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس، یخچال باید کاملا تمیز شود. جوش شیرین را در ظرف دربسته ای در یخچال قرار دهید و بعد از سه ماه آن را جایگزین کنید. ظروف و مواد غذایی را بدون هیچ دریچه بسته بندی کنید.

6. یخ ساز و آبسردکن یخچال ساید بای ساید جی پلاس کار نمی کند

یکی از مشکلاتی که در یخچال ساید بای ساید جی پلاس شما به وجود می آید این است که یخ ساز و آبسردکن کار نمی کنند. عیب یابی یخ ساز و آب سردکن یخچال ساید بای ساید به این صورت است که باید شیر آب متصل به آن را چک کنید و در صورت قطع بودن آن را وصل کنید. در برخی موارد لوله آب متصل به یخ ساز و آبسردکن مسدود شده و باید آن را باز کنید.

7. دمای تنظیم شده ساید بای ساید جی پلاس با دمای واقعی متفاوت است

یکی از دلایل عیب یابی یخچال ساید بای ساید تنظیم نشدن دمای یخچال ساید بای ساید جی پلاس است که باعث می شود آن را عیب یابی کنیم. در صورت مواجه شدن با این پدیده باید بدانید که جای نگرانی وجود ندارد و باید بدانید که دلیل آن این است که درب یخچال مدت زیادی است که باز است یا یخچال تازه راه اندازی شده یا مواد غذایی گرم داخل یخچال ساید بای ساید جی پلاس قرار داده شده است. برای تعمیر این مشکل یخچال ساید بای ساید نباید 24 ساعت در یخچال ساید بای ساید جی پلاس را باز و بسته کنیم و اجازه دهیم تنظیم شود.

8. یخچال ساید بای ساید جی پلاس روشن نمی شود

در این صورت مشکلات متعددی وجود دارد که باید عیب یابی روشن نشدن یخچال ساید بای ساید جی پلاس برای آنها انجام شود. دلایل کار نکردن یخچال ساید بای ساید جی پلاس سوختن فیوز ساید بای ساید جی پلاس، خاموش بودن کنترلرها، روشن بودن حالت نمایشگاه یخچال ساید بای ساید است. راه حل رفع عیب یخچال ساید بای ساید این است که فیوز را به برق بزنید و در صورت خرابی آن را تعویض کنید، فقط آن را از برق بکشید و دوباره وصل کنید تا از حالت نمایشگاه خارج شود.

9. چشمک زدن درجه دمای یخچال ساید بای ساید جی پلاس

برای اطلاع از علت چشمک زدن یخچال ساید بای ساید جی پلاس باید عیب یابی یخچال ساید بای ساید انجام شود. دلیل چشمک زدن دمای یخچال ساید جی پلاس معمولاً به دلیل تغییر دما در هنگام استارت برای اولین بار یا تنظیم مجدد یخچال در ساید بای ساید است.

چرا بدنه یخچال ساید بای ساید جی پلاس برق دارد؟

دلیل برق دار بودن بدنه یخچال ساید بای ساید جی پلاس: حتما برای شما هم پیش آمده که دست به بدنه یخچال ساید بای ساید جی پلاس خود بزنید و متوجه شوید که بدنه یخچال شما برق دارد، اما آیا می دانید دلایل آن چیست؟ راستی چرا بدنه یخچال برق داره؟ وجود برق در بدنه یخچال چه عوارض و مشکلاتی دارد؟ چگونه باید این مشکل را حل کنیم؟ آیا نیاز به تعمیر یخچال ساید بای ساید جی پلاس داریم؟ یا خودمان می توانیم این مشکل را برطرف کنیم؟ برای دریافت پاسخ این سوالات با ما همراه باشید.


دلایل وجود برق در بدنه یخچال ساید بای ساید جی پلاس چیست؟

دلایل وجود برق در بدنه یخچال ساید بای ساید جی پلاس چیست؟

1- سیم های اتصال معیوب هستند.

2- سر پیچ لامپ داخل یخچال به بدنه متصل است.

3- ترموستات به بدنه و یا موتور به بدنه متصل است.

4- سیم ارت یخچال ساید بای ساید جی پلاس به درستی نصب نشده است.

مشکل برق بدنه یخچال ساید بای ساید جی پلاس را چگونه حل کنیم؟

وقتی می خواهیم مشکل وجود برق در بدنه یخچال ساید بای ساید جی پلاس را حل کنیم باید ابتدا یخچال را از برق بکشیم سپس رله استارت و اضافه بار را از موتور جدا کرده و دوباره یخچال را روشن کرده و با مولتی متر چک کنیم و هر یک از قسمت های بالا که مانند پیچ لامپ ترموستات را یکی یکی تست می کنیم تا اتصال را پیدا کرده و اتصال الکتریکی بدنه را درست کنیم.


دلایل وجود برق در بدنه یخچال ساید بای ساید جی پلاس چیست؟

چرا صدای یخچال ساید بای ساید جی پلاس بلند و غیرعادی است؟

دلیل صدای یخچال: موتور معیوب است یا اتصالات موتور به شاسی شل است. فن موتور مشکل دارد یا یخچال شما تراز نیست.

چرا قبل از شروع کار یخچال ساید بای ساید جی پلاس صدای خاصی می دهد و از کار می افتد؟

رله استارت خراب است یا مسیر گردش گاز در یخچال مسدود شده است. موتور یخچال ساید بای ساید جی پلاس شما نیمه سوخته است یا برق ورودی یخچال ضعیف است.

فریزر ساید بای ساید جی پلاس خوب خنک میشه ولی یخچال اصلا خنک نمیشه؟

نشتی گاز در یخچال یا گاز یخچال فریزر کم است، گاز باید شارژ شود.

برخی از قسمت های اواپراتور کاملاً یخ زده است و قسمت های دیگر ساید بای ساید جی پلاس کاملاً خنک نمی شود؟

لوله های تریزون یخچال ساید بای ساید جی پلاس مسدود شده و یا گاز یخچال نشت می کند و گاز یخچال فریزر کم است، گاز باید شارژ شود.


چرا اواپراتور یخچال ساید بای ساید جی پلاس زیاد یخ و برفک می زند؟

چرا اواپراتور یخچال ساید بای ساید جی پلاس زیاد یخ و برفک می زند؟

یخچال ساید بای ساید جی پلاس در مکانی گرم و مرطوب قرار دارد و با هر بار باز شدن درب، حجم زیادی رطوبت وارد ساید بای ساید جی پلاس می شود. لاستیک های اطراف در شکسته است، در صورت تغییر شکل در می توانید با سشوار و آب جوش آن را به حالت اولیه برگردانید، اما در صورت پاره شدن باید تعویض شوند. درب یخچال ساید بای ساید جی پلاس خوب بسته نمی شود، لولای در و لاستیک را تنظیم کنید. سیستم یخ زدایی شامل (سنسور یخ زدایی، ترموفیوز و المنت) ساید بای ساید جی پلاس باید تست شود.

موتور یخچال ساید بای ساید جی پلاس کار نمی کند و سرد نیست و بعد از چند لحظه موتور یخچال صدای تیک می دهد؟

رله استارت معیوب است. موتور یخچال ساید بای ساید جی پلاس خراب است. کمپرسور یا چرخه گردش گاز معیوب است.

موتور یخچال ساید بای ساید جی پلاس خوب کار میکنه سرما خوبه ولی لامپ روشن نمیشه؟

لامپ سوخته است. کنتاکت های پیچی به خوبی به لامپ وصل نمی شوند. عقب جای لامپ معیوب است. سیم کشی روشنایی یخچال ساید بای ساید جی پلاس اشتباه است.

چرا موتور یخچال ساید بای ساید جی پلاس کم کار می کند و یخچال سرد است؟

درجه ترموستات روی عدد صحیح تنظیم نشده و ترموستات تنظیم نشده است.

موتور یخچال ساید بای ساید جی پلاس خیلی وقته کار میکنه سرما مناسب نیست ولی گاز یخچال پر میشه؟

فاصله بین کندانسور و دیوار کم است.


هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید جی پلاس چقدر است ؟

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید جی پلاس با توجه به قطعه آسیب دیده متفاوت است و پس از عیب یابی و بررسی یخچال ساید بای ساید توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. قیمت تعویض قطعات یخچال ساید بای ساید جی پلاس، تعمیر مین برد و ... کلیه هزینه های دریافتی از شما منصفانه و زیر نظر این مجموعه و به نرخ اتحادیه مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید می باشد.

مراحل ثبت سفارش مرکز تعمیرات دی سرویس چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش تعمیرات یخچال ساید بای ساید جی پلاس از طرف مشتری حداقل زمان ممکن کارشناس تعمیرات ارسال می گردد.


هزینه و قیمت تعمیر یخچال ساید جی پلاس

هزینه و قیمت تعمیر یخچال ساید جی پلاس

اگر هر یک از مشکلات بالا برای ساید بای ساید جی پلاس شما رخ داد، می توانید با نمایندگی تعمیرات مجاز تعمیرات یخچال ساید بای ساید Gplus تماس بگیرید تا برآورد قیمت تعمیر یخچال ساید جی پلاس شما بصورت تلفنی یا حضوری محاسبه گردد. گروه دی سی سرویس در نظر دارد با مدیریت صحیح و هدفمند در ارائه خدمات بهینه به بهبود خدمات تعمیر ساید بای ساید جی پلاس در رفع خرابی های ذکر شده کمک نماید.


خدمات دی سی سرویس

دی سی سرویس


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس تعمیرات

سلام خیلی خوش اومدید. برای سفارش تعمیرات میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

0##### واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا