مرکز تعمیر پلی استیشن و ایکس باکس


تاریخ امروز :

این روزها بهره‌مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات تخصصی کنسول‌های بازی اهمیت بسیاری دارد چرا که دستگاه‌هایی همچون ایکس‌باکس‌ها و پلی‌استیشن‌ها به محبوبیت بسیاری در سراسر دنیا دست‌یافته‌اند. شما استفاده از کدام دستگاه‌ها را مناسب‌تر می‌دانید؟ سال‌هاست که گیمرها با بررسی و مقایسه ایکس‌باکس‌ها و پلی‌استیشن‌ها (PS2-PS3-PS4-PS5) سعی دارند تا به این موضوع که کدام دستگاه برای کاربران مفید می‌باشد پی ببرند. پلی‌استیشن‌های PS5 از جمله کنسول‌هایی به شمار می‌روند که به‌عنوان بهترین و جدیدترین کنسول‌های نسل بعدی شناخته می‌شوند چرا که باقابلیت‌های بی‌نظیر خود می‌توانند لحظاتی لذت‌بخش را برای شما رقم بزنند.


تعمیر پلی استیشن و ایکس باکس

مرکز خدمات و تعمیرات پلی استیشن

 با مطالعه این مطلب برخی ممکن است تصور کنند که پلی‌استیشن‌های PS4 یا XBOX one منسوخ شده و به طور کامل کنار گذاشته خواهند شد درحالی‌که بایستی بدانید این تصور کاملاً اشتباه بوده و نمی‌توان این کنسول‌ها را منسوخ شده دانست. با وجود تمام قابلیت‌ها و کیفیت بالای این دسته از کنسول‌های بازی ممکن شرایطی رخ دهد که این دستگاه‌ها دچار مشکل شوند بنابراین لازم است به فکر تعمیرات تخصصی آن‌ها بود. انتخاب یک نمایندگی تعمیرات تخصصی نیاز به رعایت نمودن نکات خاصی دارد تا بتوانید خدمات باکیفیتی را از این مراکز دریافت کنید. در اینجا این پرسش مطرح می‌گردد که این خدمات شامل چه مواردی می‌شوند؟تعمیرات کنسول بازی سونی

پیشرفت‌های دنیای بازی

این روزها بازی‌های ویدئویی مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند و همین امر موجب شده است تا شرکت‌هایی همچون مایکروسافت و سونی همواره به‌عنوان متصدیان این صنعت شناخته شوند اما این بدان معنا نیست که این دو شرکت همیشه در این زمینه پیش‌گام بوده‌اند حدود 25 سال قبل بود که شرکت سونی اولین پلی‌استیشن‌های خود را راه‌اندازی نمود و آن‌ها را وارد بازی نمود که به دستگاه‌هایی همچون سگا اختصاص داشت. 7 سال بعد از راه‌اندازی اولین پلی‌استیشن‌ها توسط این شرکت، برند مایکروسافت نیز اولین ایکس‌باکس‌ها را معرفی کرد.


تعمیرات تخصصی پلی استیشن

این دو شرکت به‌عنوان برترین برندهای فناوری طی این سال کمک‌های شایانی به پیشرفت بازی‌های ویدئویی نموده‌اند به‌گونه‌ای که توانستند مخاطبان بسیاری را به خود جذب نموده و گام‌های مؤثری را در این راستا بردارند. در سال ۱۹۹۵ بود که پلی‌استیشن‌ها در ایالات متحده به بازار عرضه شدند و توانستند فروشی بیش از ۱۰۲ میلیون دستگاه را به خود اختصاص دهند. چنین آماری به‌راحتی توانست آمار فروش کنسول‌های بازی قبلی را کاهش داده و این بزار را از آن خود سازد.

از همان زمان بود که مراکزی نیز با عنوان نمایندگی تعمیرات تخصصی این کنسول‌ها راه‌اندازی شدند تا علاقه‌مندان به این عرصه چالش‌ها و مشکلات خاصی در زمینه تعمیرات دستگاه‌های خریداری شده نداشته باشند. این مراکز با بهره‌مندی از امکانات و نیروهای مجرب و ماهر توانمندی‌های بی‌شماری در راستای تعمیر نمودن این دستگاه‌ها دارند اما بایستی در انتخاب درست آن‌ها نهایت دقت عمل را به کار گرفت.


تعمیر تخصصی پلی استیشن سونی ps4 ps5

انتخاب یک کنسول بازی ویدئویی حرفه‌ای

انتخاب یک کنسول از میان کنسول‌های بازی مختلفی که تاکنون به بازار عرضه شده‌اند ممکن است سخت باشد بنابراین بایستی در گام اول با ویژگی‌ها و قابلیت‌های هرکدام از کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس‌ها آشنا شوید. در حال حاضر بازی‌های ویدئویی مختلفی همچون call of Duty روی کار آمده‌اند که با جذابیت فوق‌العاده عالی خود مخاطبان بسیاری دارند. صرف‌نظر از سیستم بازی ویدئویی شما این بازی می‌تواند ارزش وقت‌گذاشتن را داشته باشد چرا که به‌عنوان یک بازی جاسوسی مهیج جذابیت‌های منحصربه‌فردی دارد.


روشن نشدن پلی استیشن

طی همان سال‌های اول راه‌اندازی پلی‌استیشن‌ها شرکت سونی توانست جایگاه خود را باعرضه پلی‌استیشن‌های ۲ تثبیت نموده و گام‌های مؤثری را در راستای پیشرفت خود بردارد. این کنسول توانست فروشی بیش از ۱۵۵ میلیون را به خود اختصاص دهد و در حال حاضر نیز به‌عنوان پرفروش‌ترین کنسول تاریخ شناخته می‌شود. اگر بخواهیم این نوع کنسول را با پلی‌استیشن ps4 مقایسه کنیم لازم است بدانید که  ps4 از زمان ورود خود یعنی ۷ سال پیش تاکنون ۱۱۳٫۵ میلیون فروش داشته است. این روزها برند مایکروسافت توانسته است به برتری‌های قابل‌توجه ای نسبت به سونی دست یابد چرا که این برند در حال تولید و عرضه کنسول‌هایی که است که فعالیت خود را مبتنی برابر انجام داده و حاوی خدمات منحصربه‌فرد و جذابی برای کاربران هستند.اتحادیه تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، نمایندگی تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، بورس تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، مرکز تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، فروش تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، شرکت نصب تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، کارگاه محصولات تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، کارخانه تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، چگونگی تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، صنف تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، سرویس تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، راهنما و مشخصات تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، سامانه قیمت تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، تعمیرکار خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس.

تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس از کجا سفرش بدم ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس انواع مدل ، کدام تعمیرات خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس بهترین است ، بهترین مرکز تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس کجاست ، قیمت تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس چقدر است ، بهترین مکان تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس، کدوم تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس خوبه ، قیمت روز تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، نماینده تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس مقرون بصرفه ، کدام شرکت تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس مناسب است ، دستمزد تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس.

انتخاب تعمیرکار خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس با کیفیت ترین ، ارزانترین تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، بهترین سرویسکار خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، کم هزینه ترین تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، پیشرفته‌ترین مرکز تعمیرات خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس در منزل ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس فوری.

سفارش اینترنتی تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس فوری ، راهنمای تعمیرکاران خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، تعمیرات خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس بدون واسطه ، اقتصادی ترین تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، بهترین تعمیرکار خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس در حال حاضر کدام است ، تعمیرات خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس چند است.

عکس و تصاویر تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، گالری تعمیرات خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، مدل و طرح جدید تعمیرات خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، کاتالوگ تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، تعمیرکار خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس با کیفیت بالا ، گارانتی سرویس تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، خدمات پس از فروش تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس داخل خانه.

تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس لوکس ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس مدرن ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس کلاسیک ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس لاکچری ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس سلطنتی ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس شیک ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس زیبا ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ایده‌آل ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس درجه یک ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس حرفه ای.

همین امروز تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ارزانتر از تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس دیجیکالا سایت ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس دیوار ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس شیپور ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس نرم افزار ترب ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس بازار ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس ایمالز.

تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس در تهران ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس در کرج ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس در دماوند ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس در ساوه ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس در پرند ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس در پردیس ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس در شهریار ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس در اندیشه ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس در لواسان ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس در آبسرد ، تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس در چالوس و متل قو ، هزینه تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس سیستم الکترونیکی مرکز سرویس تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس اجرا تعمیر خرابی دستگاه پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس.

تعمیر تخصصی ایکس باکس xbox

اهمیت تعمیرات تعمیر پلی اسیتشن / ps3 – ps4 – ps5

همان گونه که می‌دانید درگذشته گستردگی چندانی برای کامپیوترها و دستگاه‌های الکترونیکی وجود نداشت و همین امر موجب شده بود تا افراد بسیاری به کنسول‌های بازی رغبت نداشته باشند زیرا تمام بازی‌ها و سرگرمی‌هایی که وجود داشت ساده بود و از ابزارهای پیشرفته نیز خبری نبود. پایین بودن سطح اطلاعات عموم مردم درباره گرافیک، اکشن و ... سبب شده بود تا تعمیرگاه‌های خاصی نیز به‌عنوان نمایندگی تعمیرات تخصصی وجود نداشته باشند. طی سال‌های بعد شرایط متفاوتی رقم خورد و کامپیوترها توانستند همسو با تمام پیشرفت‌هایی که در دنیای فناوری و تکنولوژی رخ‌داده بودند حرکت کرده و زمینه‌های عرضه بازی‌ها و سرگرمی‌ها را نیز فراهم سازند.


نمایندگی تعمیر پلی استیشن

 امروزه ما شاهدروی کار آمدن دستگاه‌های بازی و سرگرمی بسیار جدیدی هستیم که همگی از شگفت‌انگیزترین سرگرمی‌های دنیا شناخته می‌شوند چرا که قابلیت‌ها و جذابیت‌های بی‌شماری به همراه دارند. بازی‌های رایانه‌ای در حال حاضر به یک صنعت بزرگ مبدل شده‌اند و افرادی نیز که به‌عنوان گیمر در این صنعت فعالیت دارند با انجام رقابت‌های ویژه‌ای سعی در برنده‌شدن در این بازی‌ها دارند زیرا این صنعت به یک راه درآمد برای این افراد نیز تبدیل شده است. همان گونه که در بخش‌های قبل نیز بیان نمودیم دستگاه‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس‌ها از جمله کنسول‌های بازی به شمار می‌روند که مختص بازی‌های رایانه‌ای و دیجیتال بوده و قابلیت‌های خاص خود دارند.


تعمیرات دستگاه سونی

تمام این دستگاه‌ها بر اثر بروز برخی شرایط دچار خرابی نیز خواهند شد و در چنین شرایطی است که استفاده از نمایندگی تعمیرات تخصصی پلی استیشن و ایکس باکس اهمیت می‌یابد. خدمات برخی از این مراکز شامل سرویس در محل نیز می‌شوند به این صورت که سرویس‌کار تعمیر در محل خود برای انجام تعمیرات و برطرف نمودن عیوب این دستگاه حضور می‌یابد. هر دستگاه بر اساس شرایطی که دارد ممکن است با عیوب مختلفی مواجه گردد بنابراین انتخاب یک مرکز که بتواند به طور تخصصی به رفع این عیوب بپردازد بسیار مهم بوده و نباید این مسئله را نادیده گرفت. نمایندگی تعمیرات تخصصی کنسول‌های بازی ویژگی‌های خاص خود را دارد و خدماتی که توسط این نمایندگی ارائه می‌گردند مزیت‌های ویژه‌ای دارند که در ادامه به تشریح هرچه بیشتر این خدمات خواهیم پرداخت.


تعمیرات دستگاه‌های پلی‌استیشن

تعمیرات دستگاه‌های پلی‌استیشن

پلی‌استیشن‌ها به‌عنوان وسایل بازی خاصی شناخته می‌شوند که تاکنون توانسته‌اند هیاهوی بسیاری در عرصه بازی‌های رایانه‌ای و دیجیتالی به راه بیندازند. از عمده مشکلاتی که می‌توانند شما را ملزم به مراجعه به نمایندگی تعمیرات تخصصی نمایند می‌توان به مشکل در نرم‌افزارهای اجرایی، سیستم‌عامل‌ها و یا قطعات داخلی اشاره نمود که بروز هرگونه مشکل در هرکدام می‌تواند مانع از انجام بازی‌های دلخواه شما شود. همان گونه در بخش‌های قبل نیز بیان نمودیم این دسته از کنسول‌ها متعلق به برند سونی هستند و از پرفروش‌ترین کنسول‌ها در سطح دنیا به شمار می‌روند. خراب‌شدن این کنسول‌ها می‌تواند هرکسی را کلافه کند بخصوص افرادی که گیمر هستند در چنین شرایطی نیاز بیشتری به نمایندگی تعمیرات تخصصی دارند.


تعمیر کنسول پلی استیشن

بروز خرابی در دسته‌های پلی‌استیشن

دسته‌های بازی به‌عنوان رابط‌های اصلی در کنسول‌های بازی از جمله پلی‌استیشن‌ها شناخته می‌شوند. برخی شرایط ممکن است سبب خرابی در دسته‌های بازی شود اما به‌طورکلی می‌توان این خرابی و اختلالات را ناشی از مشکلات نرم‌افزاری و یا سخت‌افزاری کنسول‌های بازی دانست. بر اساس ورژن‌های مختلفی که از کنسول‌های بازی پلی‌استیشن تاکنون به بازار عرضه شده‌اند می‌توان گفت دسته‌های این کنسول‌ها می‌توانند با مشکلات گوناگونی مواجه گردند.

به معمول کنسول‌های از نوع ps4,ps5 هنگامی که با خرابی در قسمت دسته‌ها مواجه می‌شوند این خرابی به‌صورت نمایش خطا بر روی کنسول بازی به کاربر اطلاع داده می‌شود. این خطا ممکن است حاوی اطلاعاتی درباره مشکلات سخت‌افزاری یا مشکلات نرم‌افزاری باشد که توصیه داریم اگر دانش لازم درباره تشخیص نوع مشکل را ندارید این کار به نمایندگی تعمیرات تخصص بپردازید. مشکلات نرم‌افزاری دسته‌های بازی با استفاده از خود شما نیز برطرف خواهد شد اما اگر این مشکلات سخت‌افزاری باشند بایستی تعمیر آن‌ها را به نمایندگی تعمیرات تخصصی کنسول‌های بازی بسپارید.


تعمیرات کنسول بازی

نشانه‌های خرابی در دسته‌های کنسول بازی

از جمله نشانه‌های خرابی دسته‌های کنسول بازی پلی‌استیشن می‌توان به لرزش‌های بی‌دلیل، عدم راهبری مناسب و یا مایل شدن به طرفین در بازی‌ها و داغ شدن بیش از حد دسته‌ها اشاره نمود که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این دسته از مشکلات که نشان‌دهنده مشکلات سخت‌افزاری دسته‌ها هستند بایستی توسط نمایندگی تعمیرات تخصصی تعمیر شوند. از دیگر دلایل خرابی دسته‌های بازی می‌توان خرابی در قاب‌ها، رابط usb و سیم‌کشی دسته‌ها را نام برد که معمولاً به علت استفاده نادرست به وجود می‌آیند. در چنین شرایطی ممکن است نیاز به تعویض قطعات خراب شده باشد.


کار نکردن درست دکمه‌های کنسول بازی

کار نکردن درست دکمه‌های کنسول بازی

از دیگر خرابی‌هایی که عمدتاً در کنسول‌های بازی پلی‌استیشن و ایکس‌باکس‌ها رخ می‌دهد می‌توان به عدم کارایی دکمه‌های کنسول اشاره نمود. ممکن است هنگام کار با کنسول‌های بازی متوجه شوید که دکمه‌های دستگاه به‌خوبی کار نمی‌کنند یا بایستی چندباره دکمه‌ها را فشار دهید تا کار کنند. این نشان می‌دهد ذغالی دسته‌ها تمام شده‌اند. ممکن است بپرسید این زغالی‌ها چه هستند؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که این زغالی‌ها نوعی قطعه مصرفی به شمار می‌روند که پس از مدتی تمام شده و موجب می‌شوند تا دکمه‌های کنسول بازی شما به‌درستی کار نکنند. در چنین شرایطی تنها با تعویض این زغالی‌ها می‌توان این مشکل را برطرف نمود اما آیا خود شما می‌توانید این زغالی‌ها را عوض کنید؟ خیر برای این امر نیاز به نمایندگی تعمیرات تخصصی است زیرا این نمایندگی‌ها با تخصص بالای خود به‌خوبی می‌توانند با ارائه خدمات سرویس‌کار تعمیر در محل این قطعات را عوض نموده و از بروز آسیب‌های بیشتر جلوگیری کنند.


تعمیر وسایل گیمینگ

عدم شارژ شدن درست دسته‌های بازی

برخی از دسته‌های کنسول‌های بازی ps4 پس از مدتی با عدم شارژ شدن مواجه می‌شوند. این دسته از مشکلات این روزها بسیار رایج بوده و می‌توان گفت افراد بسیاری با آن‌ها مواجه هستند. دلایل سخت‌افزاری مختلفی می‌توانند موجب بروز چنین مشکلاتی شوند که تشخیص این دلایل را بایستی به نمایندگی تعمیرات تخصصی بسپارید.

روشن شدن چراغ‌های آبی کنسول‌های بازی

اگر با چراغ‌های آبی کنسول‌های بازی پلی‌استیشن ps4 آشنایی داشته باشید می‌دانید که از این چراغ‌ها با عنوان چراغ‌های مرگ یاد می‌شود چرا که نشان می‌دهند که دستگاه شما با مشکل مهمی مواجه شده است؛ بنابراین توصیه داریم زمانی که متوجه روشن شدن این چراغ‌ها بر روی دستگاه خود شدید حتماً با نمایندگی تعمیرات تخصصی کنسول‌های بازی ارتباط بگیرید و نسبت به برطرف نمودن مشکل ایجاد شده در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام کنید.


تعمیر روشن نشدن پلی استیشن

روشن نشدن دسته‌های کنسول بازی

عدم روشن شدن دسته‌های کنسول بازی نیز می‌تواند به دلایل مختلفی رخ دهد و شما به شکل‌های متفاوتی این دسته از خرابی‌ها را مشاهده کنید. گاهی می‌توان با استفاده از ریست نمودن دستگاه این مشکل را برطرف نمود اما این روش در تمام شرایط کارساز نبوده و نمی‌تواند به شما کمک چندانی نماید. خراب‌شدن دسته‌های بازی یکی از دلایل روشن نشدن آن‌هاست که در چنین شرایطی راهی جز تعویض این دسته‌ها نیست.

روشن شدن چراغ‌های چشمک‌زن قرمز

گاهی ممکن است پس از روشن نمودن کنسول بازی خود متوجه روشن شدن چراغ قرمز کناری دستگاه شوید که پس از روشن شدن این چراغ و شنیده‌شدن سه بوق دستگاه خاموش گردد. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که دمای کنسول بازی بیش از حد افزایش یابد و موجب خراب‌شدن فن کنسول شود. در گام اول برای جلوگیری از خرابی این فن‌ها بایستی دستگاه را در محیط مناسبی قرار دهید و از روشن ماندن دستگاه طی مدت‌زمان زیاد جلوگیری کنید. شما برای تعویض فن این دستگاه‌ها لازم است از طریق نمایندگی تعمیرات تخصصی اقدام کنید زیرا این نمایندگی‌ها دانش لازم را برای بررسی بهتر و تعویض این قطعات را دارا بوده و در این مسیر می‌توانند به شما کمک‌های شایانی نمایند.


تعمیر تصویر پلی استیشن

ایجاد انحراف در دسته‌های کنسول هنگام بازی

برخی از گیمرها ممکن است هنگام حرکت‌دادن آنالوگ‌ها متوجه شوند که کاراکترهای بازی از مسیر مشخص شده منحرف می‌شوند و یا به‌درستی حرکت نمی‌کنند. این مشکل نشان می‌دهد که بایستی به بررسی شوکر دستگاه بپردازید چرا که ممکن است مشکل ناشی از این بخش باشد. متخصصانی که در این راستا فعالیت دارند می‌توانند با عیب‌یابی و تعمیر نمودن دسته‌ها چنین انحرافاتی را از بین برده و شرایط نرمالی را برای شما رقم بزنند.


تعمیرات سونی پلی استیشن 4 و 5

مهم‌ترین خدمات نمایندگی تعمیرات تخصصی دی سی سرویس

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به مجموعه خدماتی اشاره کنیم که می‌توان از سوی نمایندگی‌های تخصصی تعمیرات کنسول‌های بازی از جمله پلی‌استیشن و ایکس‌باکس دریافت نمود. این خدمات شامل موارد زیر می‌شوند.

مزیت‌های بهره‌مندی از خدمات تعمیرگاه‌ تخصصی دی سی سرویس

از مهم‌ترین مزایای بهره‌مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات تخصصی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود که همگی می‌توانند بهترین‌ها را برای شما رقم بزنند.


دی سی سرویس

اهمیت حضور سرویس‌کار تعمیر پلی اسیتشن و ایکس باکس در محل

برخی از مراکز تخصصی مجموعه خدمات خود را به‌صورت حضور در محل ارائه می‌نمایند به این صورت که شما درخواست‌های خود را از طریق سایت‌ها و یا اپلیکیشن‌های موردنظر این مراکز ثبت نموده و منتظر می‌مانید تا سرویس موردنظر خود را در محل زندگی یا محل کار خود دریافت کنید. متخصصان فعال در این مراکز با حضور در محل موردنظر شما ابتدا به عیب‌یابی کنسول پرداخته سپس اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعات خواهند نمود.

پلی‌استیشن‌ها و ایکس‌باکس‌ها با محبوبیت بسیار بالای خود امروزه به طور گسترده‌ای توسط کاربران مورداستفاده قرار می‌گیرند. ویژگی‌ها و قابلیت‌های بی‌نظیر این دستگاه‌ها می‌توانند هر گیمری را به وجود آورند اما ممکن است گاهی به دلیل بروز برخی مشکل‌ها دچار خرابی شوند. در چنین شرایطی این نمایندگی‌های تعمیرات تخصصی هستند که وظیفه عیب‌یابی را بر عهده داشته و با استفاده از امکانات خود به تعمیر دستگاه شما خواهند پرداخت


مرکز تعمیرات دی سی سرویس
☑️ بهترین خدمات در مرکز تعمیر پلی استیشن و ایکس باکس سطح کیفیت در مرکز تعمیر پلی استیشن و ایکس باکس دی سی سرویس
💲 پس از پیدا کردن عیب دستگاه، هزینه نهایی اعلام می گردد هزینه مرکز تعمیر پلی استیشن و ایکس باکس چقدر است؟
⏰ زمان تعمیرات با توجه به میزان خرابی محصول سنجیده می شود زمان مورد نیاز در مرکز تعمیر پلی استیشن و ایکس باکس چه مقدار است ؟
⚙️ پشتیبانی مرکز تعمیرات از 8 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس مرکز تعمیر پلی استیشن و ایکس باکس


خدمات دی سی سرویس

دی سی سرویس


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس تعمیرات

سلام خیلی خوش اومدید. برای سفارش تعمیرات میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

0##### واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا