مرکز تعمیر چاپگر صنعتی


تاریخ امروز :

مجموعه دی سی سرویس در تاریخ درخشان خود در زمینه تعمیرات چاپگر صنعتی، آماده است متناسب با نیازهای شما، علاوه بر ارائه مشاوره کارشناسی در مورد انواع چاپگر صنعتی مناسب برای شما، در کوتاه ترین زمان ممکن پرینترهای شما را تعمیر کند. همچنین برای تمام محصولات ارائه شده توسط مجموعه ما گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می شود. انواع چاپگرهای دستی و چاپگر صنعتی با فناوری های HP، CIJ و XAAR از جمله محصولاتی هستند که ما می توانیم ارائه دهیم.


تعمیرات چاپگر صنعتی دی سی سرویس

تعمیرات چاپگر صنعتی

تعمیر چاپگرهای جت یکی از نیازهای مداوم تمام مراکزی است که از چاپگرهای صنعتی استفاده می کنند. تعمیر، سرویس و نگهداری چاپگرهای صنعتی، به دلیل حساسیت، لزوماً به افراد با تجربه و متخصص نیاز دارد. ما با سالها تجربه در فروش، نصب، ارائه خدمات و تعمیر انواع چاپگرهای صنعتی، تمام خدمات تعمیر را انجام می دهیم. برای تعویض برد دستگاه، هد دستگاه، مسیر شویی، نصب چاپگر صنعتی در خط تولید و سایر قطعات یدکی و مواد مصرفی چاپگر جت را برعهده دارد. تعمیر و تعویض قسمت های مختلف چاپگر صنعتی توسط مجموعه ما انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قسمت ها و مشکلات مختلف چاپگرهای جت موارد زیر را در نظر بگیرید:

تعویض برد و تعمیرات چاپگر صنعتی

یکی از مشکلات عمده ای که می تواند برای چاپگر شما رخ دهد جت آسیب برد دستگاه است. تعمیرات چاپگر صنعتی نیاز به متخصصین با تجربه دارد تا بتوانند مشکل را به درستی شناسایی کنند و قطعات آسیب دیده را جایگزین کنند. مجموعه ما با تیم با تجربه و آگاه تعمیر خود آماده تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی دستگاه شما می باشد.

تعمیر و تعویض هد

هد چاپگر صنعتی یکی از بخش های مصرفی چاپگر است که با نگهداری خوب می توان عمر آن را تا حد زیادی افزایش داد. اگر چاپگر شما به درستی کار نمی کند، اولین احتمالی که می توان داد مشکل در هد دستگاه می باشد. این مجموعه آماده تعمیرات چاپگر صنعتی یا تعویض قطعات آن می باشد.

مسیر شویی چاپگرهای صنعتی

با توجه به عوامل و آلودگی هایی که در مسیر حرکت جوهر در طول زمان یافت می شوند، نیاز است تا این مسیر شسته شود. این امر را مسیر شویی چاپگر می نامند. مسیر شویی به روش های مختلفی انجام می شود. با توجه به حساسیت قطعات به خصوص هد چاپگر پیشنهاد می کنیم که این کار توسط یک کارشناس انجام شود.


مرکز نمایندگی تعمیر چاپگر

چاپگر صنعتی چیست؟

چاپگرهای صنعتی می توانند به مجموعه بزرگی از چاپگرهای مورد استفاده در صنعت اشاره کنند. بر این اساس می توان از این اصطلاح در مقابل چاپگرهای جت اداری و خانگی استفاده کرد. بر اساس تعریف فوق، ماشین های چاپ بنر، ماشین های چاپ در صنعت فرش و چاپگرهای جت که در مدل های مختلف برای چاپ بر روی محصولات استفاده می شوند را می توان چاپگرهای جت صنعتی محسوب کرد. برای رسیدن به تعریف دقیق تر می توان پارامترهایی مانند حجم چاپ و تیراژ آن، عرض چاپ، و وضوح را برای تعریف دقیق تری از یک چاپگر صنعتی مورد بررسی قرار داد.


تعمیر بورد چاپگر صنعتی

کاربردهای چاپگرهای صنعتی

چاپگر صنعتی کاربردهای زیادی دارد و در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. در بیشتر موارد، این چاپگرها کار تاریخ زنی و چاپ اطلاعات لازم در مورد بسته بندی محصول را انجام می دهند. قدمت در محصولاتی که تاریخ انقضا دارند بسیار مهم است. همه ما می دانیم که همه محصولات تاریخ انقضا ندارند: برای مثال لوله یکی از محصولاتی است که تاریخ انقضا ندارد. در این صورت چاپ لوگو یکی از جنبه های مهمی است که باید در نظر گرفته شود. چاپگرهای جت صنعتی توانایی چاپ بر روی سطوح مختلف را دارند. بنابراین در بیشتر موارد می توان از این دستگاه ها استفاده کرد. مواد مورد استفاده در بسته بندی این محصولات بسیار متنوع هستند.

مزایای استفاده از چاپگرهای صنعتی:


خدمات تخصصی تعمیرات چاپگر سوزنی ، لیزری ، جوهرافشان

راه اندازی یک چاپگر صنعتی در خط تولید شما

خطوط تولید که به طور کامل به کشور وارد می شوند معمولاً مجهز به یک یا چند چاپگر صنعتی هستند. مجموعه ما آماده راه اندازی این چاپگرهای صنعتی و ارائه خدمات متنوع به این دستگاه ها است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


مرکز تعمیرات دی سی سرویس
☑️ بهترین خدمات در مرکز تعمیر چاپگر صنعتی سطح کیفیت در مرکز تعمیر چاپگر صنعتی دی سی سرویس
💲 پس از پیدا کردن عیب دستگاه، هزینه نهایی اعلام می گردد هزینه مرکز تعمیر چاپگر صنعتی چقدر است؟
⏰ زمان تعمیرات با توجه به میزان خرابی محصول سنجیده می شود زمان مورد نیاز در مرکز تعمیر چاپگر صنعتی چه مقدار است ؟
⚙️ پشتیبانی مرکز تعمیرات از 8 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس مرکز تعمیر چاپگر صنعتیخدمات دی سی سرویس

دی سی سرویس


Call Now Buttonسفارش تعمیرات 🥇 #####