خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون


تاریخ امروز :

از جمله دلایلی که بسیاری از تلویزیون‌ها را راهی مرکز تعمیرات تلویزیون می‌نماید، خاموش و روشن شدن یا ریست شدن تلویزیون است. آیا برای شما نیز پیش آمده است که تلویزیون شما بدون هیچ دلیلی و به طور ناگهانی خاموش و یا روشن شود؟!؟ این مشکل اغلب برای برخی از تلویزیون‌ها به وجود می‌آید. فارق از اینکه شما از چه تلویزیون و با چه برندی استفاده می‌کنید، می‌توانید شاهد این اتفاق ناخوشایند باشید. اما علت بروز این مشکل چیست؟ چه راهکارهای برای رفع ان وجود دارد؟!؟ دی سی سرویس همراه شماست تا با ارائه‌ی اطلاعات کامل در این زمینه، بهترین راهکارها را به شما ارائه نماید.


خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون

علت خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون

از دیدگاه مرکز تعمیرات تلویزیون، می‌توان به دلایل منطقی و هوشمندانه‌ای برای بروز این اتفاق اشاره نمود. لازم است بدانید که این اتفاق یک اتفاق شایع نیست و به ندرت پدید می‌آید. این مشکل موجب می‌شود که تلویزیون‌ها بدون هیچ هماهنگی و یا فشردن دکمه‌ای به طور خودکار، خاموش و یا روشن شوند. اغلب به دو دلیل اصلی و مهم برای بروز این مشکل، اشاره می‌شود.

  1. تنظیمات در نظر گرفته شده برای ذخیره‌ی برق در تلویزیون‌ها موجب خاموش شدن ناگهانی آنها می‌شود.
  2. اتصال به مابقی دستگاه‌ها و تجهیزات (که با خاموش شدن آنها، تلویزیون‌ نیز خاموش خواهد شد.)

اغلب مشکل برخی از تلویزیون‌ها از این طریق رفع می‌شود. اما در صورت عدم رفع مشکل، بهترین راه مراجعه به مرکز تعمیرات تلویزیون است. در این صورت کادر مجرب و متخصص می‌توانند به بهترین نحو مشکل را یافته و برای رفع آن اقدام نمایند.

 

تعمیرات تلویزیون با تنظیم حسگر نور طبیعی

همانطور که در مبحث تعمیرات تلویزیون برای خاموش و روشن شدن ناگهانی به آن اشاره شد، تنظیم حسگر نور طبیعی است. فناوری برجسته‌ی Eco Solution با تشخیص عدم دریافت سیگنال از منبع مناسب، تلویزیون را خاموش می‌کند. برای جلوگیری از خاموشی ناگهانی تلویزیون، می‌توانید این منبع را تغییر دهید.

برای این تعمیرات تلویزیون، کافیست به قسمت Eco Solution در تنظیمات عمومی وارد شده و دکمه‌ی Auto Power Off را روشن نمایید. البته این فرایند در تلویزیون‌های مختلف، متفاوت است. لذا دریافت راهنمایی از افراد واجد صلاحیت، بسی کاربردی خواهد بود.

از دیگر نکات مهم برای بررسی مشکل خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون، می‌توان به تایمر خواب آن اشاره نمود. در صورتی که این تایمر نیز روشن باشد، با این مشکل مواجه خواهید بود. برای رفع این مشکل نیز کافیست به قسمت تنظیمات دستگاه خود مراجعه نموده و حالت خواب آن را بررسی نمایید. لازم است بدانید در مدل‌های مختلف این رسانه‌ها، شاهد عملکرد متفاوت آنها نیز خواهیم بود.

بررسی اتصال دستگاه‌های مختلف به تلویزیون:

از دیگر راهکارهای مهم در تعمیرات تلویزیون برای رفع این مشکل، بررسی اتصال تلویزیون به دستگاه‌های دیگر است. در برخی از موارد با خاموش شدن گیرنده‌ی دیجیتال و یا خاموش شدن کامپیوتر، شاهد خاموش شدن تلویزیون نیز باشیم. برای رفع این مشکل، بهتر است تمامی دستگاه‌های متصل به تلویزیون را بررسی نموده و برای خاموش شدن آنها، اقدامات لازم را به کار بگیرید.

اما در برخی از موارد این مورد نیز نمی‌تواند در رفع مشکل شما، تاثیرگذار باشد. در این شرایط بهترین راه به روز رسانی کردن تلویزیون است. با به روز رسانی کردن سیستم عامل تلویزیون خود، می‌توانید این مشکل را رفع نمایید.اتحادیه تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، نمایندگی تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، بورس تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، مرکز تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، فروش تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، شرکت نصب تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، کارگاه محصولات تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، کارخانه تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، چگونگی تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، صنف تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، سرویس تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، راهنما و مشخصات تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، سامانه قیمت تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، تعمیرکار خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون.

تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون از کجا سفرش بدم ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون انواع مدل ، کدام تعمیرات خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون بهترین است ، بهترین مرکز تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون کجاست ، قیمت تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون چقدر است ، بهترین مکان تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون، کدوم تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون خوبه ، قیمت روز تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، نماینده تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون مقرون بصرفه ، کدام شرکت تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون مناسب است ، دستمزد تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون.

انتخاب تعمیرکار خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون با کیفیت ترین ، ارزانترین تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، بهترین سرویسکار خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، کم هزینه ترین تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، پیشرفته‌ترین مرکز تعمیرات خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون در منزل ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون فوری.

سفارش اینترنتی تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون فوری ، راهنمای تعمیرکاران خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، تعمیرات خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون بدون واسطه ، اقتصادی ترین تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، بهترین تعمیرکار خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون در حال حاضر کدام است ، تعمیرات خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون چند است.

عکس و تصاویر تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، گالری تعمیرات خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، مدل و طرح جدید تعمیرات خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، کاتالوگ تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، تعمیرکار خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون با کیفیت بالا ، گارانتی سرویس تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، خدمات پس از فروش تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون داخل خانه.

تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون لوکس ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون مدرن ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون کلاسیک ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون لاکچری ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون سلطنتی ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون شیک ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون زیبا ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ایده‌آل ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون درجه یک ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون حرفه ای.

همین امروز تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ارزانتر از تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون دیجیکالا سایت ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون دیوار ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون شیپور ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون نرم افزار ترب ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون بازار ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون ایمالز.

تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون در تهران ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون در کرج ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون در دماوند ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون در ساوه ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون در پرند ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون در پردیس ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون در شهریار ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون در اندیشه ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون در لواسان ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون در آبسرد ، تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون در چالوس و متل قو ، هزینه تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون سیستم الکترونیکی مرکز سرویس تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون اجرا تعمیر خرابی خاموش و روشن شدن ریست تلویزیون.

ریست شدن تلویزیون

عوامل مهم تاثیرگذار بر روی خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون در مرکز تعمیرات تلویزیون

در برخی از موارد که به ندرت پدید می‌آید، مشکل حادتر از عوامل ذکر شده است. در صورتی که مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون با موارد ذکر شده رفع نشد، ناچار هستید که به مرکز تعمیرات تلویزیون مراجعه نمایید. از جمله عواملی که سبب خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون می‌شوند، عبارتند از:


خدمات دی سی سرویس

دی سی سرویس


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس تعمیرات

سلام خیلی خوش اومدید. برای سفارش تعمیرات میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

0##### واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا