برطرف کردن صدای فن لپ تاپ


تاریخ امروز :

فن یکی از قطعات مورد استفاده در انواع لپ تاپ ها است پس باید امکان یا عدم امکان تعمیر فن لپ تاپ را با یکدیگر بررسی کنیم. فن در صورت خرابی می تواند جایگزین یا تعمیر شود. کاری که فن انجام می دهد انتقال گرمای تراشه ها به خارج لپ تاپ است که از طریق سینک به فن منتقل می شود. البته این کار بسته به نوع فن متفاوت است.


برطرف کردن صدای فن لپ تاپ

نشانه های خرابی فن لپ تاپ

نشانه های خرابی فن لپ تاپ شامل موارد زیر است:

گرمای فن لپ تاپ:

اگر هنگام کار با لپ تاپ گرمای زیادی را روی نوک انگشتان و کف دست خود احساس می کنید، می تواند از نشانه های خرابی فن لپ تاپ باشد . اما به خاطر داشته باشید که در حین پردازش های سنگین مانند بازی، طبیعی است که مقداری گرما احساس کنیم.

صدای غیرطبیعی فن لپ تاپ:

لپ تاپ در طول زمان آنقدر تکامل یافته که بیشتر اوقات تقریبا در سکوت کار می کند. اما اگر صدای غیرطبیعی را از لپ تاپ بشنوید و تقریبا مطمئن هستید که این صدا مربوط به هارد دیسک نیست. درصورت بروز این مشکل توصیه می شود لپ تاپ خود را در اختیار یک متخصص تعمیر فن لپ تاپ قرار دهید.

راه حل برطرف کردن صدای فن لپ تاپ


نشانه های خرابی فن لپ تاپ

هنگ لپ تاپ:

هنگ کردن یک لپ تاپ بدون هیچ دلیل آشکاری نیز می تواند نشانه دیگری از خرابی فن لپ تاپ شما باشد.

بوی عجیب و غیر معمول لپ تاپ:

استنشاق بوی عجیب و غیرطبیعی در داخل دستگاه نیز می تواند از نشانه های خرابی فن لپ تاپ باشد.

خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ:

اگر کامپیوتر خود به خود و ناگهان خاموش شود، این امکان وجود دارد که دستگاه مشکل حرارتی داشته باشد، و شما باید از آن مراقبت کنید. این موضوع می تواند خرابی فن لپ تاپ را نشان دهد. در این صورت شما هرچه سریعتر باید به تعمیر فن لپ تاپ بپردازید.

روش تعمیر فن لپ تاپ

یکی از مشکلاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که فن لپ تاپ شما غبار آلود می شود. بنابراین باید این قسمت را تمیز کنید. در زیر شرحی از چگونگی انجام آن آمده است.

لپ تاپ را از برق جدا کنید. سپس باتری لپ تاپ را بردارید. پوشش زیر لپ تاپ را با باز کردن پیچ های زیر لپ تاپ بردارید. با برداشتن این پوشش می توان به اجزای لپ تاپ دسترسی پیدا کرد. حالا شما می توانید به تعمیر فن لپ تاپ بپردازید. لپ تاپ را با بادی قوی تمیز کنید. هنگام تمیز کردن گرد و غبار به دمای باد توجه کنید، به طوری که لپ تاپ آسیبی نبیند. درب را دوباره در جای خود قرار داده و پیچ ها را محکم کنید. اگر نوت بوک شما هنوز مشکل دارد، به یک نمایندگی تعمیر لپ تاپ بروید.

تعویض فن لپ تاپ

کارشناسان ما در مرکز تعویض فن لپ تاپ ، پس از عیب یابی مناسب و بررسی کارشناسی این بخش از دستگاه، با شما صحبت خواهند کرد. پس از اخذ مجوز شما اقدامات لازم را انجام خواهند داد.  تمام خدمات ارائه شده در این مرکز از جمله خدمات مربوط به تعمیر فن لپ تاپ منوط به گارانتی و ضمانت می باشد.

نکته مهم در مورد تعویض فن لپ تاپ

اگر اطلاعات کافی برای باز کردن و تعویض فن لپ تاپ ندارید به خاطر داشته باشيد که اين کار مي تواند آسيب جدي به لپ تاپ شما وارد کند. به همين خاطر توصيه مي شود این کار را به کسانی بسپارید که دانش کافي در اين زمینه را داشته باشند.خدمات دی سی سرویس

دی سی سرویس


Call Now Buttonسفارش تعمیرات 🥇 #####