چرا سینمای خانگی صدا ندارد


تاریخ امروز :

یکی از موضوعات مورد بحث در مرکز تعمیرات تلویزیون، سینما خانواده است. گاهی برخی از افراد با مشکل عدم صدای سینمای خانگی مواجه هستند؟ آیا دلیل این مشکل را می‌دانید؟! چه راهکارهایی وجود دارد که بتوان از صدای ایده‌آل و مناسب سینما خانگی لذت برد؟

دی سی سرویس یکی از مراکز بسیار معتبر در زمینه‌ی تعمیرات تلویزیون است که بهترین‌ها را به شما ارزانی می‌دارد. با دریافت مشاوره از کادر مجرب این مجموعه، می‌توانید به راحتی از صدای مطلوب سینما خانواده، بهره‌مند گردید. قبل از هر چیز باید بدانید که قطع صدای سینما خانگی، مشکل حادی نیست. شما می‌توانید به راحتی و بدون دغدغه، اقدام به رفع این مشکل نمایید.


قطعی صدا سینمای خانگی

تعمیرات تلویزیون و سینمای خانگی با بهترین ترفندها

از دیدگاه کادر مجرب در تعمیرات تلویزیون، عدم صدای سینمای خانگی هرگز حاد نیست. قطع صدا و یا نبود صدا در سینمای خانگی وابسته به برخی از مشکلات خاص است. با شناخت این مشکلات، می‌توانید به راحتی برای رفع آن اقدام نمایید. لذا گام اول برای رفع این مشکل، شناخت دلایل مهم برای بروز این مشکل است. در حالت کلی می‌توان این مشکل را در دو دسته طبقه بندی نمود.

با دریافت مشاوره از مرکز تعمیرات تلویزیون، می‌توانید دریابید که آیا موضوع مربوط به سخت افزار دستگاه است یا نرم افزار آن؟! در این صورت گام اصلی و مهم را برداشته‌اید.

تنظیمات نرم افزاری سینمای خانگی برای تعمیر صدای آن:

قبل از هر چیز با بهره برداری از راهنمایی متخصصین در مرکز تعمیرات تلویزیون، تنظیمات سینمای خانگی را بررسی کنید. بسیاری از سینماهای خانگی از تنظیمات صدا برخوردار هستند. با بررسی دقیق آنها می‌توانید از مشکل نرم افزاری آنها، مطلع گردید. اما برای این کار، بهتر است حتما از مشاوره‌ی افراد ذیصلاح استفاده نمایید. چه بسا در برخی از موارد، خود سبب قطعی صدا در سینما خانگی شوید.

لذا در گام اول حتما تنظیمات مربوط به صدا در سینما خانگی را بررسی کنید. قبل از هر چیز در نظر داشته باشید که امروزه سینماهای خانگی بسیار زیادی در بازارهای رقابتی وجود دارند. از این رو تنظیمات آنها با یکدیگر متفاوت خواهد بود.


چرا سینمای خانگی صدا ندارد

تنظیمات سخت افزاری سینمای خانگی توسط تکنسین‌ها در مرکز تعمیرات تلویزیون

از دیگر راهکارهای برای تعمیر سینما خانگی، توجه به تنظیمات سخت افزاری آنها است. این امر در مرکز تعمیرات تلویزیون، امری پیچیده و دشوار است. لذا حتما باید توسط تکنسین‌ها و کادر مجرب، انجام پذیرد. از جمله مهمترین دلایل برای خرابی سخت افزاری سینمای خانگی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

با بروز مشکل در هر کدام از موارد ذکر شده، شاهد قطعی و مراجعه به مرکز تعمیرات تلویزیون خواهیم بود. بررسی دقیق و شناخت مشکل، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید در مواقع ضروری، تصمیم درستی بگیرید.

راهکارهای مهم برای رفع مشکل:

  1. در هنگام نصب دستگاه، (برای جلوگیری از مراجعه به تعمیرات تلویزیون) به تمامی موارد ذکر شده دقت نمایید. فرایند نصب را به طور دقیق طی کنید. ضروری است که هر یک از باندها را به پارت مناسب خود متصل نمایید. هر کدام از پورت‌ها از رنگ خاصی برخوردار هستند که به عنوان بهترین راهنما شناخته شده‌اند.
  2. کلید مجازی برای فعال سازی باندها را فشار دهید. این کلید در انواع سینماهای خانگی متفاوت است. از جمله نام‌های آن در مدل‌های متفاوت این دستگاه‌ها می‌توان به: Sound، VSM، EQ و ... اشاره نمود. با فشردن این دکمه، همه باندها فعال می‌شوند.
  3. به تنظیمات صدا توجه نمایید، زیرا یکی از مهمترین عوامل در تعمیر آنها بررسی تنظیمات آن است. صدا بر روی Mute نباشد. میزان بم بودن صدا را بررسی کنید که بر روی کمترین حالت نباشد.
  4. از کلید Setup برای تست باندها استفاده کنید. در این صورت می‌توانید از صدا دار بودن و یا نبودن تمامی باندها اطمینان پیدا کنید.
  5. به توصیه کادر متخصص در مرکز تعمیرات تلویزیون، با استفاده از کلید speaker level میزان صدای باندها را تنظیم کنید.


خدمات دی سی سرویس

دی سی سرویس


Call Now Buttonسفارش تعمیرات 🥇 #####