تعمیر لباسشویی و رفع لرزش و تکان های شدید


تاریخ امروز :

یک روز، ماشین لباسشویی شما تصمیم می‎گیرد در حالی که لباس‎های شما را تمیز می‎کند، شروع به رقصیدن در اطراف خانه شما کند. اقدامات خاصی وجود دارد که می‎توانید برای جلوگیری از لرزش لباسشویی هر بار که آن را روشن می‎کنید، انجام دهید.


علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی

علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی

پیچ‎های ترانزیت همچنان به دستگاه متصل هستند

اگر به تازگی یک ماشین لباسشویی کاملاً جدید تهیه کرده‎اید و با اولین شستشو شروع به لرزش می‎کند، به احتمال زیاد مواد حمل و نقل هنوز به دستگاه متصل است. قبل از روشن کردن ماشین لباسشویی، حتماً دستورالعمل‎های مربوط به ماشین لباسشویی خود را بررسی کنید تا مواد حمل و نقل را پاک کنید.

ضربه‎گیر

اگر یک یا چند ضربه‎گیر فرسوده شود، واشر لرزش یا تکان می‎خورد. ممکن است یک یا چند کمک فنر شکسته یا فرسوده شده باشد. کمک فنرها لرزش وان واشر را کاهش می‎دهند. اگر یک یا چند کمک فنر شکسته یا فرسوده شده است، توصیه می‎کنیم همه کمک فنرها را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه تعویض کنید.

میله تعلیق

ممکن است یک یا چند میله تعلیق شکسته باشد. میله‎های تعلیق به کاهش حرکت وان واشر کمک می‎کنند. اگر یک یا چند میله تعلیق شکسته شود، واشر می‎لرزد یا تکان می‎خورد. برای تعیین اینکه آیا میله‎های تعلیق مقصر هستند یا خیر، میله‎ها را بررسی کنید تا متوجه شوید که آیا هر یک از آنها شکسته است یا خیر. اگر میله تعلیق شکسته است، آن را تعویض کنید.


تعمیر لباسشویی و رفع لرزش و تکان های شدید

فنر کانتر بالانس

ممکن است یک یا چند فنر تعادل شکسته شود. فنرهای تعادل به جذب حرکت وان واشر کمک می‎کنند. اگر فنر بشکند، وان ممکن است نامتعادل شود و باعث تکان خوردن و لرزش آن در حین کار شود. فنرهای تعادل را بررسی کنید تا تشخیص دهید که آیا هر یک از فنرها شکسته شده است یا خیر. اگر فنر تعادل شکسته است، آن را تعویض کنید. علاوه بر این، قاب محل اتصال فنرهای تعادل را بررسی کنید. اگر قاب زنگ زده است، آن را تعویض کنید.

فنر تعلیق

ممکن است یک یا چند فنر تعلیق شکسته باشد. فنرهای تعلیق به جذب حرکت وان واشر کمک می‏کنند. اگر فنر تعلیق شکسته شود، وان ممکن است نامتعادل شود و باعث تکان خوردن و لرزش آن در حین کار شود. فنرهای تعلیق را بررسی کنید تا مشخص شود که آیا هر یک از فنرها شکسته شده است یا خیر. اگر فنر تعلیق شکسته است، آن را تعویض کنید.

پد اسنابر

بالشتک اسنابر لرزش وان ماشین لباسشویی را کاهش می‎دهد. اگر پد اسکنر فرسوده شده باشد و یا با مواد چسبنده (مانند مواد شوینده، نرم کننده پارچه یا روغن انتقال) پوشیده شده باشد، واشر در حین کار می‎لرزد یا تکان می خورد. پد اسنابر را بررسی کنید. در صورت فرسوده شدن یا مفقود شدن پد اسنابر، آن را تعویض کنید.

حلقه اسنابر

حلقه اسنابر ارتعاش وان واشر را کاهش می‎دهد. اگر حلقه اسنابر ترک خورده یا فرسوده شود، واشر در حین کار می‎لرزد. حلقه اسنابر را برای آسیب‎دیدگی بررسی کنید. اگر حلقه اسنابر ترک خورده یا فرسوده شده است، آن را تعویض کنید.

حلقه تعادل

حلقه تعادل در بالای وان داخلی قرار می‎گیرد و به مقابله با نیروی چرخش کمک می‎کند. حلقه تعادل با مایع پر شده است. این مایع به کاهش لرزش واشر کمک می‎کند. اگر این مایع از حلقه تعادل نشت کند، وان واشر در حین کار می‎لرزد. تعادل را بررسی کنید تا مشخص شود که آیا هنوز پر از مایع است یا خیر. اگر حلقه تعادل از مایع خالی شد، آن را تعویض کنید.اتحادیه تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، نمایندگی تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، بورس تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، مرکز تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، فروش تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، شرکت نصب تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، کارگاه محصولات تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، کارخانه تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، چگونگی تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، صنف تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، سرویس تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، راهنما و مشخصات تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، سامانه قیمت تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، تعمیرکار خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی.

تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی از کجا سفرش بدم ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی انواع مدل ، کدام تعمیرات خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی بهترین است ، بهترین مرکز تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی کجاست ، قیمت تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی چقدر است ، بهترین مکان تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی، کدوم تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی خوبه ، قیمت روز تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، نماینده تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی مقرون بصرفه ، کدام شرکت تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی مناسب است ، دستمزد تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی.

انتخاب تعمیرکار خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی با کیفیت ترین ، ارزانترین تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، بهترین سرویسکار خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، کم هزینه ترین تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، پیشرفته‌ترین مرکز تعمیرات خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی در منزل ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی فوری.

سفارش اینترنتی تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی فوری ، راهنمای تعمیرکاران خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، تعمیرات خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی بدون واسطه ، اقتصادی ترین تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، بهترین تعمیرکار خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی در حال حاضر کدام است ، تعمیرات خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی چند است.

عکس و تصاویر تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، گالری تعمیرات خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، مدل و طرح جدید تعمیرات خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، کاتالوگ تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، تعمیرکار خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی با کیفیت بالا ، گارانتی سرویس تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، خدمات پس از فروش تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی داخل خانه.

تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی لوکس ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی مدرن ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی کلاسیک ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی لاکچری ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی سلطنتی ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی شیک ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی زیبا ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ایده‌آل ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی درجه یک ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی حرفه ای.

همین امروز تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ارزانتر از تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی دیجیکالا سایت ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی دیوار ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی شیپور ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی نرم افزار ترب ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی بازار ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی ایمالز.

تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی در تهران ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی در کرج ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی در دماوند ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی در ساوه ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی در پرند ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی در پردیس ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی در شهریار ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی در اندیشه ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی در لواسان ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی در آبسرد ، تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی در چالوس و متل قو ، هزینه تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی سیستم الکترونیکی مرکز سرویس تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی اجرا تعمیر خرابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی.

رفع لرزش لباسشویی

پیچ حمل و نقل

تمام واشرهای بارگیری از جلو با پیچ حمل و نقل برای تثبیت سیستم درام هنگام حمل و نقل تحویل داده می‎شوند. این پیچ و مهره‎های حمل و نقل باید هنگام نصب واشر برداشته شوند. اگر پیچ‎های حمل و نقل جدا نشوند، ماشین لباسشویی در حین کار به شدت تکان می‎خورد، جهش می‎کند و می‎لرزد. پیچ‎های حمل و نقل را بردارید و در صورت نیاز به انتقال ماشین لباسشویی خود به مکان جدید، آنها را ذخیره کنید.

کیت پیچ حمل و نقل

اگر پیچ‎های حمل و نقل جدا نشده باشند، ممکن است لرزش واشر رخ دهد. تمام واشرهای بارگیری از جلو با پیچ حمل و نقل برای تثبیت سیستم درام هنگام حمل و نقل تحویل داده می‎شوند. پیچ‎ها در پشت واشر قرار دارند و قبل از استفاده باید آن‎ها را جدا کنید در غیر این صورت دستگاه به طور قابل توجهی تکان می‎خورد و به اطراف پرتاب می‎شود.

درام عقب با بلبرینگ

درام عقب دارای یک یاتاقان یا بلبرینگ است تا وان داخلی به آرامی بچرخد. اگر سیستم بلبرینگ وان معیوب باشد، واشر می‎تواند لرزش بدی ایجاد کند. در برخی از ماشین‌ها بلبرینگ‌ها جدا از درام عقب فروخته می‌شوند، با این حال توصیه می‌کنیم اگر سازنده قطعات را با هم ارائه می‌کند، هم درام بیرونی و هم بلبرینگ را به‌عنوان مجموعه تعویض کنید، زیرا برداشتن و فشار دادن در یاتاقان جدید می‌تواند بسیار دشوار باشد. توجه داشته باشید که تعویض وان بیرونی و بلبرینگ نیز آسان نیست و می‎تواند بسیار پرهزینه باشد.

پد سایش وان

پد سایش وان لرزش وان واشر را کاهش می‎دهد. اگر پد سایش وان فرسوده یا از بین رفته باشد، واشر در حین کار می لرزد یا می لرزد. پد سایش وان را بررسی کنید. اگر پد سایش وان فرسوده یا گم شده است، آن را تعویض کنید.

پایه تراز

بررسی کنید که آیا واشر تراز است یا خیر و در صورت لزوم پایه‎های تراز را تنظیم کنید. همیشه پاها را بعد از تنظیم در جای خود قفل کنید تا شل نشوند.


خدمات دی سی سرویس

دی سی سرویس


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس تعمیرات

سلام خیلی خوش اومدید. برای سفارش تعمیرات میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

0##### واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا