مشکلات رایج پرینتر


تاریخ امروز :

یکی از مواردی که همیشه باعث نارضایتی کاربر می شود، مشکلات ناخواسته ای است که در چاپگرها رخ می دهد. می خواهیم مشکلات رایج تعمیرات پرینتر و راه حل آن ها را در این یادداشت بررسی کنیم. برخی از مشکلاتی که در هنگام چاپ به وجود می آیند می توانند ساده باشند و با تنظیمات ریز یا کارهای غیر تخصصی قابل حل باشند، اما اگر به طور کلی درک خوبی از چاپگر به دست آوریم، می توانیم اقدامات به موقعی برای تعمیر چاپگر خود انجام داده تا باعث آسیب بيشتر نشود.  همیشه به یاد داشته باشید که با حل چند مشکل ساده نمی توانید به تعمیرکار چاپگر تبدیل شوید. اگر تعداد مشکلات ساده چاپگر شما بیش از حد طبیعی زیاد شد  ، نیاز است با یک متخصص تعمیر چاپگر برای مشکلات چاپگر خود تماس بگیرید.


مشکلات رایج تعمیرات پرینتر

حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر

در ادامه روشی که برای حل مشکل گیر کردن کاغذ در چاپگر در نظر میگیریم را شرح می دهیم. هنگامی که فرمان چاپ ارسال می شود، چاپگر شروع به کار می کند و سعی می کند پس از آپلود اطلاعات، کاغذ را به داخل چاپگر بکشد. چرخ دنده ها و غلتک ها این روند را انجام خواهند داد. طبیعی است که هر گونه اختلال در مسیر کاری آنها می تواند باعث گیر افتادن کاغذ در داخل چاپگر شود. البته اگر از کاغذ استاندارد استفاده کرده ایم این کار را انجام خواهیم داد. اما اگر از کاغذ غیر استاندارد استفاده می کنید خود یکی از دلایلی است که کاغذ در داخل چاپگر گیر می کند. هنگامی که کاغذ در چاپگر گیر می کند، دستگاه خطایی به نام Paper Jam منتشر می کند تا به ما اطلاع دهد مشکل چیست.

رفع مشکل گیر کردن کاغذ در چاپگر

برای رفع مشکل گیر کردن کاغذ در چاپگر در مرحله اول باید مطمئن باشید که از کاغذ صاف استفاده می کنید. هرگز از کاغذی که سنجاق دارد یا منگنه زدخ شده یا برجستگی دارد استفاده نکنید. همچنین مطمئن باشید که از ورود کاغذ تا شده در چاپگر جلوگیری کنید، چرا که علاوه بر این، کاغذ می تواند در بسیاری از بخش های چاپگر گیر کند. گاهی نیز چاپگر در یک زمان چندین تکه کاغذ را به داخل چاپگر می کشد. یکی دیگر از دلایل مهم گیر کردن کاغذ در چاپگر، مشکل از غلتک ها یا پد کاغذی چاپگر است که در این صورت باید توسط متخصصان تعمیر چاپگر بررسی شود و قطعات آسیب دیده باید جایگزین شوند.

تار بودن صفحه چاپ شده

یکی از شایع ترین مشکلات رایج تعمیرات پرینتر این است که کاغذها را غیرقابل خواندن یا تار شدن چاپ کند. به گونه ای که کل صفحه به صورت تار و غیرقابل خواندن به یک طرف صفحه چاپ می شود. در این موارد اگر اطلاعات کافی در این مورد داشته باشد، می توانید با در نظر گرفتن اقدامات به موقع و هوشمندانه برای رفع مشکل اولیه، از آسیب بیشتر به چاپگر جلوگیری کنید.

بررسی وضعیت کارتریج

اولین چیزی که برای بررسی زمانی که یک مشکل چاپ رخ می دهد وضعیت کارتریج چاپگر است. معمولاً هنگامی که تونر کارتریج تمام می شود، صفحات چاپ شده ضعیف و غیرقابل خواندن یا تار چاپ می شوند. در این موارد اگر نیاز فوری به چاپ چند صفحه دارید، می توانید به طور موقت این مشکل را با یک راه حل ساده برطرف کنید. با خارج کردن کارتریج از چاپگر و تکان دادن آن به آرامی برای حرکت تونر در داخل کارتریج استفاده کنید. پس از تکان دادن کارتریج، می توانید آن را در چاپگر در جای خود قرار دهید و دوباره چاپ کنید. این کار به طور موقت مشکل را حل می کند و سپس کارتریج را به مرکز تعمیر چاپگر ببرید تا تونر را پر از جوهر کنند تا مشکل پرینتر شما حل شود.اتحادیه تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، نمایندگی تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، بورس تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، مرکز تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، فروش تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، شرکت نصب تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، کارگاه محصولات تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، کارخانه تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، چگونگی تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، صنف تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، سرویس تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، راهنما و مشخصات تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، سامانه قیمت تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، تعمیرکار خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی.

تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی از کجا سفرش بدم ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی انواع مدل ، کدام تعمیرات خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی بهترین است ، بهترین مرکز تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی کجاست ، قیمت تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی چقدر است ، بهترین مکان تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی، کدوم تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی خوبه ، قیمت روز تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، نماینده تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی مقرون بصرفه ، کدام شرکت تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی مناسب است ، دستمزد تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی.

انتخاب تعمیرکار خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی با کیفیت ترین ، ارزانترین تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، بهترین سرویسکار خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، کم هزینه ترین تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، پیشرفته‌ترین مرکز تعمیرات خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی در منزل ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی فوری.

سفارش اینترنتی تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی فوری ، راهنمای تعمیرکاران خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، تعمیرات خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی بدون واسطه ، اقتصادی ترین تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، بهترین تعمیرکار خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی در حال حاضر کدام است ، تعمیرات خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی چند است.

عکس و تصاویر تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، گالری تعمیرات خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، مدل و طرح جدید تعمیرات خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، کاتالوگ تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، تعمیرکار خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی با کیفیت بالا ، گارانتی سرویس تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، خدمات پس از فروش تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی داخل خانه.

تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی لوکس ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی مدرن ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی کلاسیک ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی لاکچری ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی سلطنتی ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی شیک ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی زیبا ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ایده‌آل ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی درجه یک ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی حرفه ای.

همین امروز تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ارزانتر از تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی دیجیکالا سایت ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی دیوار ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی شیپور ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی نرم افزار ترب ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی بازار ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی ایمالز.

تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی در تهران ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی در کرج ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی در دماوند ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی در ساوه ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی در پرند ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی در پردیس ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی در شهریار ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی در اندیشه ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی در لواسان ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی در آبسرد ، تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی در چالوس و متل قو ، هزینه تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی سیستم الکترونیکی مرکز سرویس تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی اجرا تعمیر خرابی مشکلات برقی پرینتر و دستگاه فتوکپی.

گیر کردن کاغذ در چاپگر و پرینتر

چرا کاغذ ها به صورت سایه دار یا تکراری چاپ می شوند

از دیگر مشکلات رایج تعمیرات پرینتر چاپ به صورت سایه دار یا تکراری می باشد. دلایل متعددی برای این مشکل وجود دارد. یکی از دلایل این امر این است که ممکن است مشکل از منبع تغذیه یا ولتاژ بالا باشد. در این موارد پاور به درستی کار نمی کند و پودر منتقل شده به درام به طور کامل روی کاغذ قرار نمی گیرد. با چرخیدن مجدد درام یک کپی کمرنگ به جای مانده بر روی درام ، بر روی کاغذ قرار میگیرد. یکی دیگر از دلایلی که می تواند باعث این مشکل شود ممکن است استفاده از کارتریج های با کیفیت ضعیف باشد. کارتریج های با کیفیت ضعیف ممکن است به دلیل کیفیت پایین شان ارزان‌تر از کارتریج های اصلی باشند، اما به دلیل خرابی در اجزای داخلی شان، در نهایت هزینه ای بیش از کارتریج های اصلی برای ما خواهند داشت.


خدمات دی سی سرویس

دی سی سرویس


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس تعمیرات

سلام خیلی خوش اومدید. برای سفارش تعمیرات میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

0##### واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا