رفع علت قطع و وصل شدن و پرش تصویر تلویزیون


تاریخ امروز :

در برخی از مواقع، به سبب قطع و وصل شدن تلویزیون‌ها، شاهد حضور آنها در مرکز تعمیرات تلویزیون خواهیم بود. امروزه شاهد تولید انواع تلویزیون‌ها با توجه به فناوری‌های بسیار پیشرفته و نوین خواهیم بود. اما تولید منحصر بفرد آنها، دلیل بر عدم خرابی آنها نخواهد بود. بلکه با برخورداری از تکنولوژی‌های برتر، شاهد مراقبت بیشتر از این تلویزیون‌ها نیز خواهیم بود. استفاده‌ی نادرست از تلویزیون‌ها، از جمله مهمترین دلیل برای مراجعه‌ی آنها به تعمیرگاه‌ها به شمار می‌رود.

یکی از مشکلاتی که برخی از تلویزیون‌ها را راهی مرکز تعمیرات تلویزیون می‌کند، قطع و وصل شدن آن است. آیا مفهوم کلی از قطع و وصل شدن تلویزیون را می‌دانید؟!؟ قطع و وصل شدن به طور کلی در دو حالت رخ می‌دهد:

دلایل بسیار زیادی برای بروز این مشکلات وجود دارد. برای اینکه از این دلایل و راهکارهای آن مطلع گردید، با دی سی سرویس همراه باشید.


قطع و وصل شدن و پرش تصویر تلویزیون

دلایل مهم مرکز تعمیرات تلویزیون برای قطع و وصل شدن تلویزیون

همانطور که ذکر شد، دلایل بسیار زیادی موجب می‌شوند که شما با قطعی تلویزیون و مراجعه به مرکز تعمیرات تلویزیون مواجه شوید. اما مهمترین مسئله، شناخت این دلایل است. برای اینکه بتوانید دلایل و راهکارهای رفع این مشکل را شناسایی نمایید، بهتر است از مشاورین متخصص راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. از جمله دلایل بروز این مشکل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرابی و بروز مشکل در مین برد:

از جمله مهمترین قطعاتی که ارتباط مستقیمی با تصویر تلویزیون دارد، مین برد است. وجود مشکل و اختلال در این قطعه، می‌تواند مشکلات جدی را برای شما به همراه داشته باشد. یکی از مهمترین دلایلی که سبب قطع و وصل شدن تلویزیون می‌شود، خرابی این قطعه است.

تعمیرات تلویزیون با توجه به خرابی بک لایت:

بک لایت همان لامپ‌های تصویر هستند که تعمیرات تلویزیون اغلب وابسته به آنها است. لامپ‌های تعبیه شده در انواع تلویزیون‌های ال ای دی و ال سی دی، به تدریج توان خود را از دست داده و معیوب خواهند شد. همین موضوع سبب قطعی تصویر در تلویزیون‌ها می‌شود. در برخی از موارد نیز، یک سری از این لامپ‌ها خاموش و روشن خواهند شد. در این لحظه می‌توان شاهد قطع و وصل شدن تصویر نیز بود.

تعمیرات تلویزیون با توجه به خرابی برد پاور:

در مرکز تعمیرات تلویزیون به برد پاور بسیار توجه می‌شود. این قطعه، اصلی‌ترین وظیفه (ولت رسانی) را بر عهده دارد. بروز مشکل در این قطعه، قطع و وصل شدن تصویر و یا ایجاد اختلال در نور را برای تلویزیون‌ها در بر خواهد داشت. همچنین از دیگر علائم خرابی برد پاور، می‌توان به پرش تصویر در تلویزیون نیز اشاره نمود.

وجود مشکل در پنل:

از دیگر مشکلاتی که موجب مراجعه تلویزیون به مرکز تعمیرات تلویزیون می‌شود، خرابی و یا ایراد در پنل آن است. قطعی در اتصالات، ضعف پنل، ضربه خوردن، آب‌ خوردگی پنل و ... از جمله مشکلاتی هستند که قطعی تصویر را در بر خواهند داشت.


تعمیرات تلویزیون

راهنمایی جهت مراجعه به مرکز تعمیرات تلویزیون برای رفع مشکل قطع و وصل شدن تصویر

برای اینکه بتوانید مشکل قطع و وصل شدن تصویر را به بهترین نحو رفع نمایید، باید مشکل را شناسایی کنید. بهترین راهکار برای شناسایی مشکل، استفاده از دانش و تخصص کارشناسان است. دی سی سرویس با برخورداری از کادر مجرب، متخصص و کارآزموده، می‌تواند همراه مناسبی برای شناخت مشکل تلویزیون شما، باشد.

بهترین راهکار برای شناخت مشکل، مراجعه به مرکز تعمیرات تلویزیون است. در این صورت می‌توانید مشکل را ریشه یابی نموده و از این طریق، بهترین راهکارهای را مورد استفاده قرار دهید. گاها پس از تشخیص مشکل، ناچار به تعویض قطعه‌ی خاصی خواهید بود. در این صورت، انتخاب بهترین مرکز با خدمات ایده‌آل، امری ضروری و حائز اهمیت است.خدمات دی سی سرویس

دی سی سرویس


Call Now Buttonسفارش تعمیرات 🥇 #####